Telč – Velká Radouň 3:4 (1:2, 2:0, 0:2) – Domácí vstupovali do závěrečné třetiny s jednogólovým náskokem, o který ale dokázali neuvěřitelně přijít. Za nerozhodného stavu byli hosté v 58. minutě vyloučeni, za dalších 15 vteřin přišlo další rozhodnutí o vyloučení a Radouňjští hráli dokonce jen ve třech! V čase 59,33 Radek Průša vystihl rozehrávku a po sólovém úniku dal vítěznou branku hostů. Stal se hrdinou utkání.

Velká Radouň: Poláček, Kolář, Fertál, Průša, vyl. 8:12, přes. 1:1, osl. 1:1, rozhodčí Stach – Hamr, P. Zeman. (hol)

Božetice – Velká Radouň 4:2 (2:1, 1:0, 1:1) – V úvodu domácí vstřelili dvě branky a v dalším průběhu vyrovnaného utkání tento náskok udrželi.

Branky: 3. Rašek (Jungbauer), 4. Král (Kolář), 27. Růžička (Pauli, Fencl), 53. Čapek – 6. Průša (Beránek), 50. Křivánek (Lapka, Koláček). Vyloučení: 6:4, navíc Cmunt (VR) 10 a OK, bez využití, rozhodčí Urban – Kuchár, Pech, 160 diváků. (pv)

Vimperk – Telč 3:2 (2:0, 1:1, 0:1) – Domácí měli po celý zápas velkou převahu. Za stavu 3:0 ale začali hrát tak laxně, že z utkání bylo málem drama . . .

Strakonice – Soběslav 6:3 (3:0, 2:1, 1:2) – Strakonice si upevnily prvenství v tabulce a proti Soběslavi podaly bojovný výkon. Během prvních 14 minut si vytvořily vedení 3:0 a hosty téměř k ničemu nepustily.

Hluboká – Humpolec 1:5 (0:4, 0:1, 1:0) – Trápení domácích pokračuje. Tentokrát dostali už v první třetině čtyři góly a když hosté ve druhé části ještě zvýšili, Rytíři se už zmohli jen na kosmetickou úpravu porážky.

Veselí – Č.Krumlov 8:4 (3:2, 3:0, 2:2) – Hosté vstoupili do utkání svižně, domácí rychle vyrovnali krok a první třetina tak přinesla pohledný hoke. Ve druhé části už Veselí dominovalo.

David servis ČB – Tábor B 5:2 (2:0, 3:2, 0:0) – Českobudějovičtí nedali táborské rezervě šanci.