Velká Radouň – Veselí 2:4 (1:3, 1:1, 0:0) – Hosté trestali chybné rozehrávky domácích góly. Přestože si domácí dokázali vytvářet šance, gólmana hostí Anderleho se jim překonat nepodařilo.

Branky: 13. a 23. Průša (na obě Kalvas) – 3. Marek (Picka), 11. Liška (Čáp), 17. Božek (Marek), 34. Čáp (Peroutka).
Vyl. 7:9,
využ. 1:0,
osl. 0:1,
řídili: Jirovský – Brůha, Petrů,
130 diváků.

Hluboká – Telč 5:3 (2:1, 3:1, 0:1) – V utkání soupeřů, kterým už prakticky o nic nešlo, začali domácí velký náporem a už ve druhé minutě vedli 2:0. Svůj náskok pak už pouze kontrlovali. Velkou oporou hostí byl brankář Zour.

Tábor B – Č. Krumlov 3:6 (0:2, 0:1, 3:3) – V první dvou třetinách skórovali pouze hosté, když domácí nedokázali překonat z mnoha vyloučených šancí skvělého Voštu. Třetí část skončila smírně, hosté ale vyhráli zaslouženě.

Soběslav – Humpolec 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) – Domácí měli celý zápas převahu a řadu vyložených šancí ještě neproměnili. Hosté si často pomáhali fauly, což domácí trestali. U vítězů zaznamenal hattrick a čtyři kanadské body Martin Hák, junior David Snášel vychytal svou druhou nulu v mistrovském utkání.

Vimperk – David servis ČB 7:2 (1:1, 3:1, 3:0) – Ještě na začátku druhé třetiny hosté vedli, ale domácí je do konce zápasu jednoznačně přehráli a zajistili si tak definitivně účast v play off.

Strakonice – Božetice 3:4 (1:1, 1:3, 1:0) – První třetina byla vyrovnaná, hosté rozhodli o vítězství ve druhé části, kterou vyhráli 3:1. Značně vítěze podržel brankář Božetic Žilinčík.