Hokejisty čekají tři zápasy v rychlém sledu. Dnes hostí Božetice.

Své postavení na desáté příčce tabulky si budou chtít vylepšit dnes na jindřichohradeckém stadionu, kde od 17 hodin hostí úřadujícího přeborníka Božetice.

„Proti Radomyšli jsme podali nejlepší výkon v sezoně, hráčům tentokrát nelze téměř nic vytknout. Věděli jsme, že soupeř má mladý tým plný rychlých bruslařů, ale tohle jsme eliminovali naší chytrostí a zkušeností,“ zmínil asistent trenéra V. Radouně Ivo Hauser. Základ k důležitému zisku tří bodů položil svým výkonem gólman Melišík, čtyřmi góly se pak blýskl útočník Schmidt.

Krajský přebor nyní pokračuje v kvapíkovém tempu a hokejisté během týdne odehrají tři utkání.

„Je to jako v lize, ale co naděláme. Každopádně nás čekají zlomové zápasy, které mohou hodně napovědět o našich ambicích na postup do play off,“ tvrdí.

Už dnes tým z Jindřichohradecka přivítá úřadujícího krajského přeborníka HC Božetice, který zatím posbíral jen o tři body víc než Radouň.

„Náš soupeř už naštěstí nevyužívá hráče z Milevska, jako tomu bylo v minulé sezoně, takže se svými výsledky vrátil tam, kam zřejmě patří. Pokud se chceme dotáhnout do středu tabulky a potvrdit bodový import z předešlého kola, musíme bezpodmínečně vyhrát,“ podotkl Hauser.

V sestavě dojde k několika změnám. Do branky se místo zdravotně hendikepovaného Melišíka postaví Horal, chybět pak budou i obránce Domin a útočník Picka, kteří si budou v době utkání plnit své povinnosti coby trenéři mládežnických celků Vajgaru.

V dalším kole ve středu o státním svátu zajíždí Radouň na led suverénního lídra do Strakonic, kde by byl jakýkoliv bodový zisk velkým překvapením. „Půjde hlavně o to, abychom ten zápas zvládli se ctí a neodvezli si nějaký debakl,“ přikyvuje kouč .

Pak už však opět půjde do tuhého, neboť přesně za týden hokejisté Radouně doma zkříží hole proti zatím poslednímu Českému Krumlovu, čímž zahájí druhou polovinu základní části soutěže.

fakta z KP

RADOMYŠL – VELKÁ RADOUŇ 4:7 (1:2, 2:2, 1:3)

Branky: Schmidt 4, Kinter, Kolář, Navrátil. Asistence: Sedlačík 3, Kolář, Fiedler, Koláček, Průša.

Vyloučení: 3:8. Přesilovky: 1:2.

Oslabení: 0:2.

V. Radouň: Melišík – Koláček, Lapka, Fiedler, Domin, Pospíchal – Gurka, Kalvas, Kinter – Picka, Schmidt, Průša – Kolář, Navrátil, Sedlačík.

NEJBLIŽŠÍ PROGRAM

V. Radouň – Božetice (dnes)
Strakonice – V. Radouň (17.11.)
V. Radouň – Č. Krumlov (20.11.)