Vedoucí Samson nezaváhal ani tentokrát a duel s Českým Krumlovem rozhodl dvěma slepenými góly v 28. minutě. Překvapení se zrodilo ve Vimperku, kde favorizovaná Soběslav vysoko prohrála a druhou příčku přepustila Hluboké nad Vltavou. Ta je zatím příjemným překvapením sezony, což potvrdila i výhrou po samostatných nájezdech na ledě Veselí nad Lužnicí. V derby Písecka Radomyšl po první třetině prohrávala s Milevskem 0:3, ale v dalším průběhu dokázala zápas otočit. Poslední Božetice si připsaly další porážku, ale se Strakonicemi to neměly vůbec jednoduché. Jindřichohradečtí hokejisté měli v tomto kole volný los.

Samson České Budějovice – Slavoj Český Krumlov 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 28. J. Hanzal (Šulčík, Sičák), 28. Mrkvička (Suchánek, D. Nedorost).
Rozhodčí: Vokoun – Kubeš, Dančišin. Vyloučení: 5:2. Využití: 1:0. Diváci: 125.

Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – Hluboká nad Vltavou Knights 5:6 SN (2:3, 3:2, 0:0 – 0:0)

Branky a nahrávky: 5. Benda (Klimeš, Marcilis), 18. Čížek (Mikeska, Lazorišák), 22. Kovaříček (Bárta), 29. Benda (Marcilis, Vlach), 36. Čížek (Lazorišák) – 8. Schmidmayer (Miler, Škopek), 9. Maurenz (Kantor), 14. Schmidmayer (Miler, Melichar), 24. Melichar (Schmidmayer, Miler), 28. Škopek (Žlůva, Schmidmayer), rozh. nájezd Moudrý.
Rozhodčí: Vokoun – Klimeš, Soukup. Vyloučení: 9:12, navíc Žlůva (Hlub.) 5 minut + do konce. Využití: 4:2. Diváci: 98.

TJ Božetice – HC Strakonice 3:6 (0:3, 1:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 21. Buriánek (Jelínek, Blažek), 46. Hlaváč, 57. Tkáčik (Urbanec) – 9. Šebesta (Hrubý), 16. Hradský, 20. Šebesta (Franta, Dlouhý), 27. Šebesta (Dlouhý), 33. Zralý (Kovář, Šťastný), 55. Šťastný.
Rozhodčí: Šperl – Dančišin, Svoboda. Vyloučení: 8:3. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 66.

HC Vimperk – Spartak Soběslav 7:2 (2:1, 5:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 5. Korous (Sitter), 12. Paukner (Korous), 22. Předota (Turek, Sitter), 23. Předota (Sitter), 25. Šafář, 29. Horejš (Korous), 31. Šafář (Předota) – 11. Hubáček (Šimák, Kanov), 59. Pauš (Šrubař).
Rozhodčí: Jílek – Diviš, Komzák. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:0. Diváci: 300.

Sokol Radomyšl – HC Milevsko 5:3 (0:3, 3:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 27. Novotný (Velíšek), 29. Novák (Novotný, Krůček), 34. Novák (Velíšek, Rod), 49. Sýbek (Burkoň, Řehoř), 60. Sýbek – 4. Masopust (Štekr), 11. Bouška (Suchan, Vochozka), 16. Hraňo (Vochozka, Bouška).
Rozhodčí: Trnka – Loucký, Vavruška. Vyloučení: 2:2. Diváci: 84.