V čele tabulky je Nová Včelnice, která jako jediná ještě neztratila ani bod, i když v duelu s SK Kámen prohrávala už 0:2. Vývoj střetnutí však zlomila ve svůj prospěch šesti góly v druhé třetině.

Zajímavý na všech třech utkáních je fakt, že vítězové museli otáčet nepříznivý vývoj. Cannoners po první třetině dotahovali proti Střížovicím stav 1:2, skóre na svou stranu přelili v prostředním dějství, kdy se jim ve 28. minutě povedl husarský kousek. Marek Dvořák, Martin Kolář a Jan Heřmánek totiž během 43 vteřin vstřelili 3 góly!

Přebor pokračuje na ZS Jana Marka v J. Hradci dalšími třemi duely o posledním říjnovém víkendu.

HC AA J. Hradec – ČPP J. Hradec 8:7 (0:3, 4:3, 4:1)P. Soukup 3, J. Sviták 2, Voves, Slavík, Čekal – Radvanský, Skokan, P. Zeman 2, Ferda.
Cannoners – Střížovice 8:4 (1:2, 5:0, 2:2)M. Dvořák 4, Heřmánek 2, Martin Kolář, Ištvánik – Jirka 2, Svozil, Tancer.
N. Včelnice – SK Kámen 9:4 (1:2, 6:2, 2:0)Hekrle, P. Sviták, Vávra, R. Dvořák 2, Beran – Adamec 2, Cvrček, Kiss.
Pořadí: 1. Nová Včelnice 6, 2. Cannoners J. Hradec 2, 3. HC AA J. Hradec 2, 4.-5. Střížovice a SK Kámen J. Hradec 2, 6. ČPP J. Hradec.

Nejbližší program: sobota 28. října: Střížovice – N. Včelnice (16:00), SK Kámen – HC AA (17:30), neděle 29. října: ČPP – Cannoners (15:00).