Ve druhé hokejové lize se neodehrálo utkání v Milevsku, kam hostující hokejisté z Roudnice pro rozsáhlou marodku nedorazili.

MĚLNÍK – J. HRADEC 3:5 (1:1, 2:1, 0:3) – V bojovném a tvrdém duelu otevřel skóre jindřichohradecký Dvořák, ale domácí stačili za tři minuty odpovědět. Hned na začátku prostřední části uplatnil svůj důraz Zykin a poslal Vajgar znovu do vedení, které Mělník zlikvidoval až v závěru této části hry a dvěma slepenými góly se dostal dokonce do vedení. Vítr z plachet domácím sebrala krásná trefa na 3:3 matadora Bláhy od modré ve 43. minutě. Od té doby Jihočeši ovládli hru a po zásluze se prosadili i střelecky další povedenou ranou Zykina. V závěru sice mělničtí hokejisté zkusili power play, ale zkušení Cmunt se Skokanem ujeli a definitivně podtrhli zaslouženou výhru Vajgaru.

Branky: 11. Příhoda (Kalivoda), 37. Tondr (Kalivoda), 38. Tondr (Jakeš) – 8. Dvořák (Milotinský), 22. Zykin (Chmel), 43. Bláha (Skokan), 53. Zykin (Mäkelä), 60. Skokan (Cmunt). Rozhodčí: Vojtěchovský – Andrejsek, Podracký.
Vyloučení: 7:1, navíc Mělník 2x10 min. OT.
Využití: 1:1.
V oslabení: 0:1.
Diváci: 300.

TÁBOR – DĚČÍN 5:3 (3:0, 2:2, 0:1) – Před tradiční výtečnou domácí kulisou šli táborští hokejisté pevně za svým cílem zvítězit a jedno kolo před koncem základní části si zajistit prvenství v tabulce. O výsledku rozhodli v první třetině, stejně jako v řadě předchozích zápasů. Přes tento obrovský úspěch si jsou všichni vědomi, že to důležitější teprve přijde.

PÍSEK – KOBRA PRAHA 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) – Hosté přijeli v pozměněné sestavě a kladli favoritu nečekaně tuhý odpor. Dobře bránili a Jihočeši se proti nim těžko prosazovali. Od poloviny zápasu však přidali, dali i pěkné branky a zaslouženě vyhráli. Jednu asistenci si zapsal i brankář Pinkas.

MILEVSKO – ROUDNICE nehráno, hosté v průběhu víkendu nahlásili v týmu velkou marodku, na na jih Čech k utkání nedorazili.

Zpravodajové Deníku