V sestavě hokejistů by neměl chybět juniorský reprezentant Mužík.Jindřichohradecký Vajgar, pátý tým skupiny Západ, se v obou nadcházejících duelech střetne s dalšími jihočeskými účastníky – ve středu se představí v Písku (18), v neděli doma hostí Milevsko (18).

„Určitě nás čeká velmi těžké utkání. Písek je hlavně na domácím ledě hodně silný a příliš bodů tam neztrácí. Nicméně jedná se o derby, které mívá svá specifika, takže těžko předjímat. Domácí jsou favoritem, my bychom brali jakýkoliv bodový zisk,“ prohlásil před dnešním střetnutím výkonný ředitel Vajgaru František Dvořák.

Kádr jindřichohradeckých hokejistů by oproti vítěznému utkáním s Řisuty (4:3 SN) měl doznat jen drobných úprav. Chybět sice bude obránce Žižka, ale do sestavy se místo něho vrací další bek Dostál.
Do útoku pak mohou trenéři Čech a Hájek počítat s kompletní formací chomutovské extraligové juniorky Hofmeister, Mužík, Szakal.

„Centr Mužík měl hrát už v neděli, ale prodělal střevní chřipku, a tak jej můžeme využít až nyní. Jedná o juniorského reprezentanta do 20 let, měl by být posilou,“ vysvětlil Dvořák.