Ti v 9. kole krajské ligy utrpěli už čtvrtou porážku v řadě, tentokrát na domácím ledě s Milevskem 5:7, a s pouhými pěti body se krčí na předposledním místě tabulky. Hůř už na tom jsou jen Božetice.

Na rychlé vedení hostů v úvodní části sice Hradec bleskově odpověděl, ale ve druhé třetině inkasoval po hrubých chybách obrany a také zásluhou nejistého brankáře Kubeše, jehož v 27. minutě nahradil Pachman, hned čtyřikrát a rázem to bylo 2:5.

Vajgar sice snížil, ve třetí třetině se dotáhl až na 4:5, ale po dalším zaváhání gólmana hosté přišli lacino k další trefě. V 55. minutě ještě snížil Lander na 5:6, ale dvě minuty před koncem Milevsko pečetilo své zasloužené vítězství v přesilovce.

Pro bezkrevný výkon plný nepřesností a minel nemůže být omluvou ani fakt, že Vajgaru chyběly hned tři útočné opory – Lazorišák, mazanec a Pucher st.

V dalším kole se jindřichohradecký celek v neděli 24. listopadu představí v Soběslavi (17 hodin).

Vajgar Jindřichův Hradec – HC Milevsko 5:7 (1:1, 2:4, 2:2)

Góly a nahrávky: 3. Popelka (Ondřej, J. Heřmánek), 21. V. Tržil, 34. Ondřej (V. Tržil), 50. D. Košťál (Popelka, Ondřej), 55. Lander – 2. Š. Kadilák ml. (J. Müller), 22. Pouch (Mich. Jelínek, Jíška), 26. Pouch (Čunát), 27. Radosta (J. Müller, Hastrman), 34. Š. Kadilák ml. (T. Bílek, A. Hájek), 51. Čunát (Radosta), 58. Š. Kadilák ml. (Šimák, A. Hájek).

Rozhodčí: Trnka – Mart. Šesták, Karlín. Vyloučení: 5:6, navíc Ištvánik (JH) 10 minut. Využití: 1:2. Diváků: 293.

J. Hradec: Kubeš (27. Pachmann) – Popelka, Ištvánik, Jon, Janeček, Budín, Pucher ml. – V. Tržil, Ondřej, Heřmánek, D. Košťál, Lander, Brázda, Kalvas, Havelka, Gurka, Michal.

Další výsledky 9. kola:

Radomyšl - Humpolec 4:3 PP, Veselí nad Lužnicí - Vimperk 2:4, Strakonice - Soběslav 9:4, Božetice - Hluboká nad Vltavou 1:5, Český Krumlov – Pelhřimov 5:2.