O porážce táborských Kohoutů ve Vrchlabí se rozhodlo v prostřední třetině, kterou podkrkonošský soupeř vyhrál 3:1. Táborští hokejisté přišli o druhé místo v čelní skupině.

Osmizápasovou vítěznou šňůru Písku přerušil Děčín, který si z píseckého ledu odvezl všechny tři body. Písek ovšem dál zůstává na čele skupiny o 9. – 12. místo.

Vrchlabí – Tábor 5:3 (1:1, 3:1, 1:1) – Branky: 6. Urban (Kozák, Krsek), 26. Chalupa (Urban), 35. Moník (Chalupa, Horáček), 38. Urban, 49. Krsek (Duran, Kozák) – 16. Endál (Matušík), 23. Kohút, 56. Kohút (Duchan). Rozhodčí: Veinfurter – Všetečka, Hofman. Vyloučení: 5:6, navíc Jirků (Vrchlabí) a Kříž (Tábor) 10 minut OT. Využití: 1:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 720.

Písek – Děčín 2:3 (0:1, 0:1, 2:1) – Branky: 42. Pouzar (Koupal, Novák), 59. Hanus (Volf) – 18. Nezbeda (Faigl, Brož), 34. Brož (Trávníček, Nezbeda), 56. Tůma (Nezbeda, Faigl). Rozhodčí: Jílek – Rubáš, Tvrdík. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. Diváků: 450.

Ostatní: Chomutov – Kobra Praha 4:0, Příbram – Most 6:3, Letňany – Ústí nad Labem 1:2, Benátky – Řisuty 8:3, Hronov – Klatovy 2:3, Cheb – Jablonec 1:2.