Jihočechům se na ledě soupeřů nedaří a prohráli tam už šestý zápas v řadě. Duel v Litoměřicích úplně přesně kopírovat ten, který odehrál Motor před týdnem v Šumperku. Po dvou třetinách hosté prohrávali 0:2, poté se jim bleskově podařilo vyrovnat, ale pak dostali ještě jeden gól a soupeř nakonec pečetil do prázdné branky při power play.

V bezbrankové první třetině to bylo na větší šance smírně 1:1. Hostující Halmoši ale vychytal Chabadu a podobně neuspěl ani Ondřej proti zkušenému Přikrylovi. Po změně stran mohl dostat Motor do vedení Skuhravý. Nastřelil však jenom tyč, a tak se skóre měnilo na druhé straně. V průběhu pouhé půlminuty dostali hosté dva góly. Dorážkou na brankovišti se prosadil Čermák a druhý zásah přidal střelou pod horní tyč Bajaruns. A to ještě Bárta zachránil téměř jistý gól po akci Mataie.

Vstup do třetího dějství ale vyšel hostím parádně. Nejprve v přesilovce pět na tři snížil Třetina, který konečně prolomil střeleckou smůzu,  a minutu poté dokonce vyrovnal důrazný Melka. Jenže radost týmu Radka Bělohlava netrvalo dlouho. Novák totiž dostal Litoměřice znovu do vedení. Necelé dvě minuty před koncem to hosté zkusili bez brankáře, ale místo vyrovnaání sami inkasovali čtvrtý gól z hole Švagrovského.

Branky a nahrávky: 36. Čermák (Chabada, Matai), 36. Bajaruns (Forman), 48. M. Novák (Hašek, Budínský), 60. Švagrovský – 42. Třetina (Skuhravý, J. Novák), 43. Melka. Vyl. 9:9 (navíc dom. Chabada 10 min.), využ. 2:2, Rozhodčí: Würtherle – Hrubec, Štětina. Diváci: 1290.

Motor: Halmoši – Kříž, J. Novák, Pavlíček, Chmelíř, Prokop, Semrád, Moravec – Kuchejda, Rob, Kotalík – Skuhravý, Šachl, Ondřej – Vaniš, Prokeš, Ferebauer – Bárta, Melka, Třetina - Švec. Trenéři Jágr a Bělohlav.