„Letos se celá akce koná v areálu známé jindřichohradecké likérky Fruko–Schulz. Z kapel bych zmínil zejména vystoupení Pražského výběru II a Visacího zámku, který bude z časových důvodů hrát jako druhý. Obě kapely patří mezi legendy českého bigbítu. O doprovodný hudební program se postará soubor hráčů na bubínky Hakuna Matata,“ řekl za pořadatele festivalu Josef Snížek.
Zítra bude zahájený předprodej vstupenek a chystá se ještě jedna soutěž o volné vstupenky.
„Dvě soutěže již proběhly a nyní chystáme ještě další. Bližší informace získají zájemci na internetu na stránkách www.roa.jhweb.cz, zde jsou uvedena i místa, kde probíhá předprodej vstupenek. Jako další zahrají kapely Vypsaná Fixa, Prohrála V Kartách, Satisfucktion, No Surrender, Z Bláta Do Louže a Z Louže Pod Okap,“ informoval Snížek.
„Naším záměrem je připravit žánrově pestrý festival, bude skvělý zvuk a světla. Samozřejmostí bude i videoprojekce. Pamatováno je na zabezpečení občerstvení, prostě, každý fanoušek tohoto druhu hudby si přijde na své,“ dodal Snížek.
Areál, kde se bude vystoupení konat, se nachází na výpadovce z J. Hradce na N. Bystřici. Parkování bude zajištěno na nedalekém parkovišti a bude zajištěna i další plocha, kde budou moci návštěvníci festivalu odstavit svá auta. Akce začíná v 16 hodin a končí hodinu až dvě po půlnoci.