Díky vstřícnosti jindřichohradecké porodnice vám na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších obyvatel Jindřichohradecka. Každý týden náš fotograf zajíždí do porodnice a fotí nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení.

Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na e–mail: miminka.jindrichohradecky@denik.cz a svoje miminko najdete buď na stránkách deníku, nebo na www.jindrichohradecky.denik.cz/miminka. Tam najdete i všechna miminka, která již v deníku vyšla. Na vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Zároveň prosíme rodiče dětí, které se narodily v uplynulých týdnech v jindřichohradecké porodnici, a kteří mají zájem o uveřejnění fotografie jejich dětí v Jindřichohradeckém deníku, aby nám snímky s potřebnými údaji zaslali na e-mail: petra.jouzova@denik.cz.

Z důvodu zákazu návštěv, který v jindřichohradecké nemocnici stále trvá, nemůžeme chodit fotografovat novorozence přímo na oddělení, jak je zvykem. Děkujeme za spolupráci!