Pro Elenu hlasovalo nejvíc čtenářů v anketě na webových stránkách Jindřichohradeckého deníku, kde obdržela 152 hlasů. K nim přidala ještě 23 anketních lístků, a celkem tak obdržela 267 bodů.

Na druhém místě skončila Veronika Samcová z Mníšku, a to i přesto, že na internetu byla až třetí s 67 hlasy. Ke stříbrné příčce jí ale pomohlo 29 hlasovacích lístků, za které dostala 145 bodů a celkem si tak přišla na 212 bodů.

Třetí v pořadí se nakonec umístil Jáchym Vítek z Jindřichova Hradce, který na internetu skončil druhý s 94 hlasy. K nim ale už nedostal žádný anketní lístek z tištěného vydání Deníku a spadl tak na bronzovou příčku.

Od zítřejších 8 hodin můžete opět začít hlasovat, a to v nové anketě o nejsympatičtější miminko měsíce listopadu. vybírat budete z další desítky náhodně vybraných miminek, které jste na stránkách Jindřichohradeckého deníku mohli vidět v průběhu listopadu. V tutéž dobu samozřejmě spustíme i hlasování na webových stránkách Deníku www.jindrichohradecky.denik.cz. Své hlasy budete moci posílat až do úterý 31. prosince do 12 hodin.