deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
Deník

Důchodová kalkulačka

Spočítejte si, o kolik se od roku 2022 zvýší vaše penze

Představujeme děti z 2. mateřské školy v Jáchymově ulici v Hradci

Jindřichův Hradec - Každý týden vám představíme děti z mateřských škol na Jindřichohradecku. Dnes jsou to děti ze 2. mateřské školy v Jáchymově ulici v Jindřichově Hradci.

Třída A ze 2. mateřské školy v Jáchymově ulici v Jindřichově Hradci.Zdroj: Deník/Petra Lejtnarová

Do třídy A ve 2. mateřské škole v Jáchymově ulici v Jindřichově Hradci společně chodí (v abecedním pořadí) Kamila Bártová, Anna Gogová, Zuzana Chýlková, Petr Kalina, Šimon Kelbl, Matyáš Michael Křížek, Václav Mareš, Tereza Masařová, Štěpán Pavlíček, Šimon Plucar, Julie Regásková, Adéla Hřavová, Michaela Stropková, Matěj Šlechta a Jakub Rychtr.

Třída B ze 2. mateřské školy v Jáchymově ulici v Jindřichově Hradci.Zdroj: Deník/Petra Lejtnarová

Do třídy B ve 2. mateřské škole v Jáchymově ulici v Jindřichově Hradci společně chodí (v abecedním pořadí) Matěj Hanousek, Max Hrabák, Amata Ela Chalupská, Michael Chovan, Štěpán Kadlec, Václav Klubal, Kateřina Kropáčková, Kristýna Kropáčková, Kryštof Letfus, Štěpán Letfus, Adrian Malý, Magdalena Prokešová, Adam Svoboda, Eliška Svobodová a Vladimír Šimek.

Třída C ze 2. mateřské školy v Jáchymově ulici v Jindřichově Hradci.Zdroj: Deník/Petra Lejtnarová


Do třídy C ve 2. mateřské škole v Jáchymově ulici v Jindřichově Hradci společně chodí (v abecedním pořadí) Tadeáš Gottfried, Vojtěch Hauser, Jan Hrbek, Daniel Kadlec, Simona Kovářová, Viktorie Lubinová, Viktorie Markvartová, Tomáš Michalik, Anežka Molová, Petr Nutil, Viktorie Rytířová, Anna Řeřichová, Marie Řeřichová, Ludmila Svitáková, Aneta Šamková, Vojtěch Tománek a Adam Tržil.

Třída D ze 2. mateřské školy v Jáchymově ulici v Jindřichově Hradci.Zdroj: Deník/Petra Lejtnarová


Do třídy D ve 2. mateřské škole v Jáchymově ulici v Jindřichově Hradci společně chodí (v abecedním pořadí) Tobias Beníček, Dora Bendová, Vendula Bobčíková, Ondřej Bureš, Vít Dvořák, Robin Hejl, Jakub Kadlec, Jakub Kučera, Ella Leštinová, Karel Přibyl, Aneta Přibylová, Matěj Šenkeřík, Samuel Šimánek, Ferdinand Vik a Adam Volf.

Ve středu 28. února vám představíme děti z odloučeného pracoviště 2. mateřské školy na sídlišti Hvězdárna v Jindřichově Hradci.

Hlavní zprávy

Volby do Poslanecké sněmovny 2021

Volby do Poslanecké sněmovny se konají ve dvou dnech, v pátek 8. října 2021 od 14.00 hodin do 22.00 hodin a v sobotu 9. října 2021 od 8.00 hodin do 14.00 hodin.

Akční letáky