Nehoda se stala pár minut před polednem. Podle informací jihočeské mluvčí zdravotnické záchranné služby Zuzany Fajtlové zůstala řidička osobního vozu v autě zaklíněna. „Byla v bezvědomí a se záchranáři nekomunikovala," uvedla mluvčí s tím, že její stav byl velmi vážný a vyžadoval mimo jiné napojení na plicní ventilaci. S těžkým poraněním hlavy byla žena letecky transportována na ARO krajské nemocnice.

Deset minut po třetí hodině odpoledne vyrazily složky IZS k nehodě na silnici I/24 u rybníku Rožmberk na Jindřichohradecku. Jednalo se o srážku dvou osobních vozidel a podle informací Zuzany Fajtlové odtud záchranáři odvezli do jindřichohradecké nemocnice jednu lehce zraněnou ženu.

Nehoda osobního vozu a motorkáře se stala kolem 17. hodiny v ulici U Vodojemu v Bechyni na Táborsku. Motorkáře s lehkým poraněním nohou a hrudníku ošetřila vltavotýnská lékařská posádka a převezla do táborské nemocnice.

Zhruba ve stejnou dobu, tedy kolem 17. hodiny, byla nahlášena bouračka osobního vozu na silnici 154 u Hrachoviště na Jindřichohradecku. Jak informoval jihočeský policejní mluvčí Milan Bajcura, řidič zde narazil do stromu. Záchranáři ho po resuscitaci transportovali vrtulníkem do nemocnice.

Bez zranění se obešla srážka dvou aut, která se stala též před 17. hodinou v Berlínské ulici v Táboře.