V pátek 25. listopadu zavítá do haly u Vajgaru v rámci 11. kola I. ligy písečtí Sršni (19 hodin). Jihočeské derby je hlavním šlágrem základní části skupiny Západ, v němž budou GBA Lions hájit první příčku a zároveň neporazitelnost, zatímco v tabulce druhý Písek se bude snažit odčinit porážku z úvodu sezony, kdy doma jindřichohradeckému týmu podlehl těsně 81:84. A byla to doposud také jeho jediná porážka. O důležitosti, rivalitě a atraktivitě tohoto duelu tedy netřeba pochybovat a příznivci basketbalu by si třaskavý souboj rozhodně neměli nechat ujít.

Už o dva dny později, tedy v neděli 27. listopadu od 13 hodin, přijde na řadu neméně zajímavá konfrontace sil a další těžká zkouška v rámci 3. kola Českého poháru. GBA Lions na domácí palubovce přivítají BK Olomoucko. Utkání bude o to pikantnější, že právě s protivníkem z Hané jindřichohradecký celek v uplynulém ročníku nejvyšší soutěže dlouho bojoval o to, kdo se vyhne baráži o setrvání v KNBL.

„Doufám, že nás diváci v obou případech přijdou v hojném počtu podpořit a opět vytvoří skvělou domácí atmosféru,“ zve diváky do hlediště manažer GBA Lions Jan Tomanec.