Na start se postavilo přes 800 běžců, mezi nimiž nechyběli ani reprezentanti jindřichohradeckého Slovanu. A vedli si výborně, neboť ve svých kategoriích zaujali vesměs pozice v popředí výsledkové listiny.
Největším želízkem v ohni byla v kategorii mladších dorostenek Jana Benešová a roli jedné z favoritek zvládla do puntíku, když po třech etapách s převahou celý závod vyhrála.

Výsledky:

D16: 1. Jana Benešová, 9. Iveta Benešová.
D35B: 6. Iva Benešová.
H35B: 5. Jan Beneš.
H65: 5. Ivan Gřunděl.

Výprava jindřichohradeckých orientačních běžců pak vyrazila na další mezinárodní závody, jenž se za účasti téměř tisícovky sportovců ze sedmi evropských států konaly v okolí Zubří u Nového města na Moravě.

Jana Benešová opět potvrdila výtečnou formu a v třídílném podniku tentokrát obsadila druhé místo. Zahanbit se ovšem nenechali ani další členové Slovanu.