Oddíl ze Starého Města pod Landštejnem úspěšně reprezentovala i dorostenka Minářová.

Zazářil v něm především Luboš Schorný z Klubu biatlonu Staré Město pod Landštejnem, jenž v hlavní kategorii mužů vyhrál rychlostní závod a na vytrvalecké trati skončil na druhém místě, když mu podle představ nevyšla střelba ve stoje. Pěkného výsledku ovšem dosáhla i další členka tohoto úspěšného oddílu Klára Minářová. Ta na obou tratích skončila pátá.
Kvůli kvalifikačnímu závodu na ME v běhu do vrchu tentokrát nestartovala další opora týmu Pavla Matyášová (jak jsme informovali už včera, toto klání vyhrála).

Další závody Českého poháru v letním biatlonu už ovšem absolvuje, aby si zajistila nominaci na ME, MS a Evropský pohár.