Miroslav:

Z rychlostního závodu v Miroslavi si vítězství v kategorii mužů připsal Luboš Schorný, na stupně vítězů se však postavili i jeho mladší oddíloví kolegové.

Rychlostní závod:

Přípravka žáci:
1. Matěj Haumer (Vyškov), 2. Adam Mikulášek, 3. Vít Mikulášek (oba Staré Město).

Žáci B:
1. Štěpán Janíček (Třebíč), 2. Ondřej Mikulášek (Staré Město), 3. Matouš Slonek (Nové Město n. M.).

Žákyně B:
1. Veronika Křoustková (Třebíč), 2. Karolína Marková (Staré Město), 3. Karolína Otavová (Nové Město n. M.).

Dorostenky B:
1. Hana Ambrožová (Nové město n. M.), 2. Eliška Zachová (Třebíč), 3. Klára Minářová (Staré Město).

Muži A:
1. Luboš Schorný (Staré Město), 2. Martin Šmíd, 3. Petr Balcar (oba Brno).

Brno:

Část žákovského družstva si s úspěchem počínala i při regionálních závodech v Brně, kde na rychlostní trati dominovali Ondřej Mikulášek a Karolína Marková.

Rychlostní závod:

Žáci B:
1. Ondřej Mikulášek (Staré město), 2. Štěpán Janíček (Třebíč), 3. Stanislav Murgaš (Vyškov), 9. André Bohuslav (Staré Město).

Žákyně B:
1. Karolína Marková (Staré Město), 2. Karolína Otavová, 3. Anna Tkadlecová (obě Nové Město n. M.).

Rychlostní závod se stíhacím startem:

Žáci B:
Ondřej Mikulášek (Staré Město), 2. Roman Zadělák (Říčany), 3. Štěpán Janíček (Třebíč), 6. André Bohuslav (Staré Město).

Žákyně B:
1. Karolína Marková (Staré Město), 2. Anna Tkadlecová (Nové Město n. M.), 3. Veronika Křoustková (Třebíč).

Břidličná:

V I. kole Českého poháru žactva v Břidličné postihla mladé staroměstské letní biatlonisty silná marodka, přesto dokázali vybojovat další dvě medaile na vytrvalostní trati.

Vytrvalostní závod:

Žáci B:
1. Štěpán Janíček (Třebíč), 2. Štěpán Ševčík (Jilemnice), 3. Ondřej Mikulášek, 25. André Bohuslav (oba Staré Město).

Žákyně B:
1. Anna Tkadlecová (Nové Město n. M.), 2. Karolína Marková (Staré Město), 3. Anna Zapadlová (Harrachov).

Rychlostní závod:

Žáci B:
1. Štěpán Janíček (Třebíč), 2. Martin Žák (Nové Město n. M.), 3. Viktor Chvatík (Bystřice p. H.), 5. Ondřej Mikulášek, 21. André Bohuslav (oba Staré Město).

Žákyně B:
1. Natálie Jurčová (Rožnov p. R.), 2. Barbora Šambergerová (Praha), 3. Karolína Otavová (Nové Město n. M.), 7. Karolína Marková (Staré Město).

Nové Město na Moravě:

Přemožitele nenašel v I. kole Českého poháru dorostu a dospělých v Novém Městě na Moravě Luboš Schorný, jenž ovládl rychlostní i vytrvalostní závod v kategorii mužů a těmito výsledky se nominoval na úvodní kolo Evropského poháru.

Další člen Klubu biatlonu ze Starého Města Jan Pokorný skončil mezi muži na vytrvalostní trati na čtvrtém místě, slušně si počínala i dorostenka Klára Minářová.

Rychlostní závod:

Dorostenky B:
1. Jitka Landová, 2. Eva Puskarčíková (obě Jablonec n. N.), 3. Hana Ambrožová (Nové Město n. M.), 6. Klára Minářová (Staré Město).

Muži A:
1. Luboš Schorný (Staré Město), 2. Martin Šmíd (Brno), 3. Václav Bitala (Rožnov p. R.), 15. Jan Pokorný, 29. Vlastimil Matyáš (oba Staré Město).

Vytrvalostní závod:

Dorostenky B:
1. Eva Puskarčíková (Jablonec n. N.), 2. Tatiana Fidlerová (Orlová), 3. Jitka Landová (Jablonec n. N.), 5. Klára Minářová (Staré Město).

Muži A:
1. Luboš Schorný (Staré Město), 2. Petr Balcar (Brno), 3. Milan Wurst (Břidličná), 4. Jan Pokorný, 33. Vlastimil Matyáš (oba Staré Město).

(ger, sch)