René Dvořák (hlavní trenér): "Jsem rád, že se hráči nelekli zvučného jména soupeře, který nás podle mého názoru trošku podcenil. Ve vyhraných setech jsme jen velmi málo chybovali a nepřestávali jsme hrát odvážně. Je to důležité vítězství pro nás, pro České Budějovice i pro celý česky volejbal."

Radek Mach (kapitán týmu): "Na rozdíl od předchozích extraligových zápasů jsme hráli celé utkání koncentrovaně, a k tomu jsme dokázali soupeře ubránit, a tak jsme ho vyvedli z rytmu a donutili k chybám. Máme obrovskou radost a věříme, že nás toto vítězství nakopne do dalších zápasů."

Volejbalisté Jihostroje Č. Budějovice podali v Lize mistrů v Turecku parádní výkon. vyhráli 3:2.
Jihostroj hrál skvěle v Istanbulu. Veze domů senzační vítězství

Tomáš Skolka (asistent trenéra Jihostroje ČB): "Začali jsme sebevědomě, ale s mírným respektem k soupeři. Dařilo se nám dodržovat taktické pokyny, které zazněly na předzápasové poradě. Dostali jsme ze hřiště francouzskou hvězdu Rossarda, který se vrátil až ke konci zápasu. Výborně jsme zahráli v obraně i takticky na útoku. K tomu jsme přidali i tvrdý a správně umístěný servis. Před slabou návštěvou, víc se tu chodí na ženy, jsme domácí porazili po bojovném a vyhecovaném útoku. Po opuštění haly pomalu euforie dozněla a začínáme se připravovat na Liberec, přípravu na utkání s Libercem zvládneme během cesty domů z Turecka. Náročný program pokračuje, ale po vítězství se nám bude regenerovat lépe a rychleji."