Nejproduktivnějším hráčem hokejbalové Městské ligy je Hembera.


Na vedoucí pozici v tabulce produktivity se vyšplhal Marek Hembera, jenž za minulý víkend nastřílel 14 gólů.

Výsledky:

Rododendron – Libořezy 8:3 (2:2, 3:1, 3:0), M. Landkammer, M. Hembera, Slanina 2, M. Šustr, V. Landkammer – P. Jindra, Hunal, Miláček.

Drafťáci – Kombajn 9:1 (2:0, 4:1, 3:0), Marko 4, A. Krivuš 2, Supek, F. Krivuš, Kiss – P. Soukup.

Sunirbmag – Libořezy 4:1 (0:1, 2:0, 2:0), Skokan 3, Čekal – D. Stříbrný.

Rododendron – Kombajn 4:3 (1:0, 2:2, 1:1), M. Hembera, Slanina 2 – P. Soukup, Valda, Sivák.

Drafťáci – HC Trosky 10:1 (2:0, 4:0, 4:1), Madar, Marko 3, Supek 2, F. Krivuš, A. Krivuš – Paščenko.

Sunirbmag – Black Eagles 1:2 (0:1, 0:0, 1:1), M. Jasanský st. – Souček, Králík.

Drafťáci – Forevers 2:3 (1:1, 1:1, 0:1), Marar, A. Krivuš – Krčmár 2, Körner.

Rododendron – Black Eagles 6:1 (3:0, 2:0, 1:1), M. Hembera 4, V. Landkammer, Slanina – P. Antušek.

Kombajn – Sunirbmag 0:1 (0:0, 0:0, 0:1), Čekal.

Rododendron – Drafťáci 3:6 (2:4, 0:2, 1:1), M. Hembera 2, V. Landkammer – Marko 2, Majerik, Adam, Madar, Kiss.

Sunirbmag – Kombajn 3:1 (2:1, 0:0, 1:0), Skokan 2, Čekal – Špiler.

Klucí z Kufru – Rododendron 3:4 TS (2:1, 0:1, 1:1 – 0:1), J. Holický, Víta, Mrkvička – M. Hembera 3, P. Hembera.

Kombajn – Drafťáci 2:8 (1:3, 0:1, 1:4), P. Soukup, Sivák – Adam, Marko 3, A. Krivuš 2.

Klucí z Kufru – Sunirbmag 1:0 (0:0, 1:0, 0:0), J. Holický.

Kombajn – Rododendron 1:6 (0:1, 0:1, 1:4), Michálek – M. Šustr, V. Landkammer 2, Jíra, M. Hembera.

HC Trosky – Black Eagles 0:1 (0:0, 0:1, 0:0), Domin.

Sunirbmag – Drafťáci 1:8 (0:4, 0:2, 1:2), M. Jasanský st. – Adam 3, F. Krivuš 2, Majerik, Kiss, A. Krivuš.

HC Trosky – Klucí z Kufru 0:2 (0:1, 0:1, 0:0), T. Janda, Víta.

Libořezy – Black Eagles 1:2 (0:0, 1:0, 0:2), Hunal – Čejna, J. Antušek.

HC Trosky – Forevers 1:6 (1:3, 0:1, 0:2), Michal Dvořák – Krčmár, Burzik 2, M. Jindra, Körner.

Forevers – Libořezy 0:2 (0:1, 0:0, 0:1), Hunal, F. Krejčí.

Tresty hráčů:
David Janda, Michal Dvořák (oba HC Trosky) – zákaz startu v zápase č. 50. Roman Víta (Klucí z Kufru) – zákaz startu v zápase č. 49. Marcel Radvanský (Kombajn) – zákaz startu v zápase č. 49. Martin Kejst (Rododendron) – zákaz startu v zápase č. 54.

Příští program – sobota:

9 Klucí z Kufru – Kombajn, 9:45 HC Trosky – Drafťáci, 10:30 Libořezy – Klucí z Kufru, 11:15 HC Trosky – Kombajn, 12 Libořezy – Drafťáci, 12:45 HC Trosky – Rododendron, 14 Klucí z Kufru – Drafťáci, 14:45 Libořezy – Kombajn, 16:15 Forevers – Sunirbmag, 17 Forevers – Black Eagles, 18:30 Black Eagles – Sunirbmag.

Neděle: 9:45 HC Trosky – Libořezy, 10:30 Black Eagles – Kombajn, 11:15 Libořezy – Rododendron, 12 HC Trosky – Sunirbmag, 12:45 Forevers – Drafťáci, 14 Black Eagles – Klucí z Kufru, 14:45 Forevers – Kombajn, 15:30 Libořezy – Sunirbmag, 16:15 Forevers – Klucí z Kufru, 17 Black Eagles – Drafťáci, 17:45 Black Eagles – Rododendron, 18:30 Forevers – Rododendron.

Roman Pišný