Hráči Kasalovy pily využili remízy Lennyho Křídel s Volfířovem a usadili se na čele pořadí, plně bodovalo také Sedlo a posunulo se na třetí příčku. Zrodil se i rekordní výsledek letošního ročníku, když Příbraz deklasovala Quizard 12:1.

SEDLO – PŘÍBRAZ 4:1 (3:1)
Branky: Bobál 2, Kodada, Kandl – Z. Mládek. Bez karet.
V úvodním utkání dne byl k vidění jen průměrný futsal. Sedlo si rozhodující náskok vytvořilo už v prvním dějství, po obrátce svou převahu vyjádřit nedokázalo, neboť v brance Příbraze čaroval gólman Kočí.

KASALOVA PILA – QUIZARD 7:3 (5:2)
Branky: T. Šenkýř 4, Slanina 3 – M. Hromádka 2, B. Hromádka. Bez karet.
Quizard nepřekvapil a přijel opět pouze s pěti hráči, což proti rozjetému soupeři nemělo naději na úspěch. Dřevaři byli jasně lepším týmem a navíc měli v útoku Tomáše Šenkýře, který se blýskl čtyřmi trefami. Zápas z pohledu jindřichohradeckého celku jasně dokumentoval, že bez střídání se proti takovému soupeři uspět nedá.

SEDLO – KAMENICE 7:4 (3:1)
Branky: Kodada 2, Kandl, J. Novák, Mischnik, P. Mihula, L. Mihula – Kos 2, P. Zdeněk 2. Bez karet.
Sedelská hospoda potvrdila dobrou formu z minulých zápasů a krůček po krůčku stoupá v tabulce vzhůru. Dobrý kolektivní výkon dokazuje i to, že se téměř všichni z týmu vítězů zapsali mezi střelce.

PŘÍBRAZ – QUIZARD 12:1 (6:0)
Branky: Z. Mládek 4, Berounský 3, D. Melzoch 2, Kynčl, M. Přílepek, T. Maxa – B. Hromádka. Bez karet.
Už poločasové skóre nevěstilo pro unavený Quizard nic dobrého a po změně stran tak bylo pouze otázkou, jestli se zrodí rekordní výsledek letošního ročníku C.K. ligy. Ještě v 10. minutě zápasu vedl favorit pouze 1:0, ale pak už nestačil gólman Kalkus tahat míč ze sítě. Rozmetadlo si s chutí zastřílelo a největší podíl na výsledku si připsal čtyřgólový střelec Mládek.

KASALOVA PILA – ROZTRHTRENKY 4:1 (2:1)
Branky: Slanina 2, Landkammer, Henze – Z. Beneš. ŽK: 0:2.
Kasalova pila po tomto utkání ještě netušila, že se stane novým lídrem soutěže. Její vítězství se přitom nerodilo snadno, neboť Zdeněk Beneš poslal do vedení Roztrhtrenky a až střela Klause Henzeho do prázdné branky přinesla zvrat. Ve druhém poločase se místo hry víc jiskřilo a diskutovalo, a jelikož Roztrhtrenky hledaly chyby jinde než u sebe, zaslouženě soupeři odevzdaly všechny body. Hráči Kasalovy pily okusili porážku naposledy hned v úvodním kole, od té doby neztratili ani bod.

KAMENICE – K. ŘEČICE 7:5 (4:3)
Branky: A. Kos 2, Pfaur 2, M. Dvořák, P. Zdeněk, P. Smrž – Idrizaj 3, Pozníček, T. Mach.
Řečická Plzeňská pivnice se velice rychle dostala do vedení 3:1, ale za tohoto stavu přestala nepochopitelně hrát a dovolila Klofíkům otočit na 5:3. Kameničtí si už i přes velký tlak soupeře vedení pohlídali a postarali se o překvapení na účet favorita.

VOLFÍŘOV – ROZTRHTRENKY 6:5 (3:4)
Branky: J. Cech 3, Jindra 2, Štolba – Z. Beneš 3, M. Feytl 2. ŽK: 1:2.
Velice vyrovnané utkání se neslo ve znamení tvrdé hry a množství faulů, k vidění bylo i několik neproměněných desetimetrových pokutových kopů. Roztrhtrenky dokázaly papírovému favoritovi v první půli vzdorovat, ale Volfířov po obrátce přece jen strhl vítězství na svou stranu.

FC NIKDO – LENNYHO KŘÍDLA 4:9 (1:4)
Branky: Láf 2, J. Novák, Záhorka – Frühauf 2, Kuchař 2, J. Beneš 2, Hora, Nácar, Čihák. ŽK: 0:1.
V prvních minutách nebylo vůbec patrné, že proti sobě nastoupily týmy z opačných pólů tabulky a Číměř se dokonce dostala do vedení. Až poté se vysoký favorit probral z ospalosti a zvýšenou herní i střeleckou aktivitou dokázal přesvědčivě zvítězit. Na některých hráčích Lennyho Křídel však byla i přesto patrná únava z předchozího dne, kdy startovali na firemním turnaji v J. Hradci.

K. ŘEČICE – N. VČELNICE 3:2 (1:0)
Branky: J. Šťastný, Šafránek, Pozníček – M. Pivko, Nebeský. ŽK: 1:1.
Přestože Nová Včelnice nebyla horším týmem, hráči z Kardašovy Řečice si celé utkání hlídali těsný náskok a nepřišli o něj ani při závěrečném náporu soupeře.

DAČICE – FC NIKDO 11:3 (3:1)
Branky: M. Toman 4, V. Pokorný 3, Peschel 2, Jindra 2 – J. Novák 2, Záhorka. ŽK: 0:1.
Dačičtí Cubas převedli obdivuhodný výkon, neboť celé střetnutí odehráli jeho hráči bez střídání a poslednímu týmu soutěže uštědřili další tvrdou lekci.

LENNYHO KŘÍDLA – VOLFÍŘOV 1:1 (1:0)
Branky: Frühauf – T. Jindra. ŽK: 3:0.
Souboj prvního a čtvrtého týmu sliboval zajímavý futsal, ale opak byl pravdou. K vidění bylo málo pohledných akcí a ještě méně gólů, na které jsme u obou předních celků soutěže zvyklí. Pochvalu tak zaslouží především oba gólmani, hlavně volfířovská čerstvá posila Tomáš Trepka. Konečná remíza připravila Lennyho Křídla o první příčku tabulky, kterou musela přepustit Kasalově pile.

N. VČELNICE – DAČICE 5:5 (3:3)
Branky: T. Mareš 3, Nebeský, T. Pivko – M. Toman 2, V. Pokorný 2, Peschel. Bez karet.
Včelničtí futsalisté toužili napravit předchozí neúspěch s Plzeňskou pivnicí. Většinu zápasu si udržovali těsný náskok, ale nakonec jim nebylo souzeno a dobře hrající Dačice si zaslouženě připsaly bod za remízu.