Interliga žen: Házená Jindřichův Hradec – Zora Olomouc 20:20

Týden po nečekané porážce s Pískem totiž dokázaly remizovat s úřadujícím tuzemským šampionem z Olomouce a v nervy drásajícím závěru vybojovaly proti tomuto soupeři historicky první interligový bod!
Domácí celek držel s favoritem krok prakticky po celý zápas. V prvním poločase se Jihočešky ve dvojnásobné přesilovce dostaly dokonce do dvoubrankového vedení, ale ani Olomouc v početní výhodě nezaváhala a do přestávky otočila na 9:10.

Po změně stran byly zkušenější olomoucké házenkářky sice o něco lepší, ale jindřichohradecké družstvo dokázalo v nervózní koncovce dvakrát dotáhnout jednogólové vedení soupeře. Závěrečnou trefu atraktivního duelu obstarala po rychlém útoku v poslední minutě Bubeníková a na výsledné remíze už nic nezměnil ani devítimetrový hod, jenž olomoucká Hrbková neproměnila.

J. Hradec – Olomouc 20:20 (9:10).
Nejvíce branek: J. Matoušková 5/3, Martinková 4, Bubeníková 4, Eliášová 3 – Tomečková 6, Hejtmánková 4, Šašková 4.
Sedmimetrové hody: 3/3:0/0.
Vyloučení: 9:7, ČK Uličná (OL).
Rozhodčí: Kohout, Novák.