Úvod střetnutí se přitom Jihočeškám povedl a v 7. minutě vedly 5:2. Pak však promarnily několik šancí a s chutí hrající mladý slovenský celek toho dokonale využil. V 17. minutě se Partizánske poprvé ujalo vedení a nevzdalo se ho až do konce utkání. Rozhodující zlom přišel hned na začátku druhého poločasu, v němž během pěti minut hostující házenkářky odskočily na šestibrankový rozdíl – 11:17. Domácím se nedařilo v obraně, dopouštěly se řady technických chyb a v ofenzivě navíc ztroskotávaly na brankářce Medveďové, takže v 47. minutě prohrávaly dokonce už o devět gólů – 15:24. V tvrdém, ale korektně vedeném souboji už Jihočešky stačily v závěru pouze kosmeticky zmírnit nepříjemnou porážku.

Házená J. Hradec – Danlog Partizánske 22:28 (11:13)
Nejvíce branek: Bubeníková 6, Pilařová 4/1, Zbožínková 3 – Ščasná 7, Košíková 6, Michnová 5/1. Sedmimetrové hody: 4/3:1/1. Vyloučení: 7:4. ČK: Pilařová (JH).