Do čtvrtfinále vstupují z třetího místa hráči SK Suchdol nad Lužnicí, kteří doma začínají sérii proti plzeňským Liticím. Ze čtvrté příčky jdou do play-off hokejbalisté TJ HBC Olymp J. Hradec, ti rovněž zahajují čtvrtfinálové boje s Novým Strašecím v domácím prostředí.

Suchdol – Litice
(Suchdol, Gráfovec – sobota 5. dubna 15:00 hodin, neděle 6. dubna 12:00 hodin)

Marek Hembera (útočník): „Litice jsou soupeř nic moc, ale těším se na naši jedinečnou domácí atmosféru."

Roman Smutný (útočník): „Na zápasy s Liticemi se velmi těším, přeci jen bude mé první play-off. Minulý rok mě bohužel vyřadilo zranění. Myslím si, že to bude vyrovnaná série, plzeňský tým se díky posilám hodně zvedl. Naším cílem je obhajoba prvoligového titulu z minulého roku a pak se znovu pokusit o postup o postup do extraligy. Zvu diváky, aby nás přišli podpořit v cestě vyřazovacími boji."

Stanislav Landa (hlavní trenér): „Na čtvrtfinále se těšíme, to je jasné, i když Litice jsou houževnatý protivník, který se posílil o reprezentanty Juráčka a Kejře, což jsou nejlepší hokejbalisté v republice."

J. Hradec – Nové Strašecí
(J. Hradec, Hvězdárna – sobota 5. dubna 14:00 hodin, neděle 6. dubna 15:00 hodin)

Martin Marko (útočník): „Na zápasy play-off se velmi těším. Budeme hrát ve vyřazovací části po třech letech, máme velký hlad po utkáních s touto atmosférou."

David Mátl (útočník): „Nečeká nás snadný soupeř, avšak věřím, že doma dvakrát vyhrajeme a sérii pak hned ukončíme v Novém Strašecí."

David Košťál (útočník): „Čekám vypjaté zápasy, v nichž musíme vycházet ze zabezpečené obrany, nesmíme vzadu propadat. Chci vyhrát a být platným členem týmu, co není v sestavě jen do počtu."

Jaroslav Supek (trenér): „Bude to těžké čtvrtfinále. Bubáci preferují silový hokejbal, který Olympu nikdy nevyhovoval a nevyhovuje ani v současnosti."

Jan Janák (brankář): „Jsem rád, že na nás vyšlo v prvním kole právě Strašecí, protože je silné. Ono nás dobře prověří. Zápasy s ním napoví, jakou máme formu, a jestli máme v play-off své místo."

Autor: Roman Pišný