Letos se uskuteční ve dvou hracích dnech, neboť se tři zúčastněná družstva střetnou dvoukolově. Během nadcházejícího víkendu bude tedy v městské sportovní hale k vidění šest zajímavých utkání, na která mají diváci vstup zdarma!

Loni turnaj vyhrály házenkářky pořádající TJ Házená J. Hradec. Domácí hráčky se tentokrát budou snažit prvenství obhájit v duelech proti Sokolu Vršovice, s nímž se v ročníku 2015/2016 střetnou i v I. lize a rakouskému Tecton WAT Atzgersdorf, který je tradičním účastníkem srpnového klání.

„I když obsazení není početné, tak Rakušanky jsou pro nás vždy výzvou ke konfrontaci s jejich rychlou házenou a také Pražanky jsou příslibem kvality. Náš tým čeká na turnaji herní prověrka průběhu letní přípravy. Dovoluji si tímto pozvat sportovní příznivce do hlediště, protože o pěkné zážitky určitě nebude nouze," uvedla předsedkyně TJ Házená Jaroslava Krupicová. Již v pátek si družstva halu osahají při trénincích. V sobotu i v neděli pořad zápasů, které se budou hrát na 2x25 minut, začne v 9 hodin.  (rop)

PROGRAM:

sobota:
9:00 J. Hradec – Atzgersdorf 11:30 Vršovice – J. Hradec
15:30 Atzgersdorf – Vršovice
18:00 Atzgersdorf – J. Hradec

neděle:
9:00 Vršovice – Atzgersdorf 11:30 J. Hradec – Vršovice