Jindřichohradecký nováček nenechal Třeboň vyhrát

V okresním derby proti Slovanu J. Hradec, který se chystá na premiéru v mistrovské soutěži, domácí favorit pouze remizoval, když o výhru přišel v poslední minutě vzájemného duelu. Nerozhodný výsledek zařídil svým gólem Jakub Vaňásek.
Překvapením byly právě výkony hráčů jindřichohradeckého Slovanu.
S vítězným pražským týmem dlouho drželi krok, za vyrovnaného stavu 3:3 dokonce nevyužili trestné střílení. Rozhodující gól poté inkasovali dvě minuty před závěrečnou sirénou.
Proti Strakonicím zcela opanovali hrací plochu a soupeře počastovali půltuctem branek.
„S výkony i předváděnou hrou jsem naprosto spokojen, pochvalu bych adresoval hlavně našemu gólmanovi Josefu Filipovi,“ pronesl hrající trenér Jan Holoubek.
Nejlepším střelcem turnaje se stal třeboňský Jan Novák.

Třeboň: Náhlovský (Albert) – Matuška, Plch, Dvořák – Novák, Hamr, Bürger, Císař, Karpianus, Trnka.

J. Hradce: Filip (Korábek) – Šimek, Madar, Knobloch, T. Holický – Holoubek, Vaňásek, Hřebíček, J. Holický, Hájek.

Výsledky: J. Hradec – Třeboň 2:2, Strakonice – Malá strana Praha 6:2, Praha – J. Hradec 4:3, J. Hradec – Strakonice 6:4, Strakonice – Třeboň 4:6, Třeboň – Praha 1:3.

Konečné pořadí: 1. AGC Malá Strana 4 (9:10), 2. FK Slovan J. Hradec 3 (11:10), 3. FK Třeboň 3 (9:9), 4. FBC Dynamo Strakonice 2 (14:14).