Centropen Dačice – Strunkovice 9:4 (6:1, 2:1, 1:2), Urbánek 3, Svoboda 2, Kůs, Černý, Kubek, Pavlíček. Souboj celků z posledních dvou příček tabulky měl jednoznačný průběh. Tým od řeky Dyje měl od začátku jasnou převahu, kterou v úvodní třetině přetavil v půltucet gólů. Zbývající dvě herní dějství se už odehrála pouze kvůli povinnosti a Dačice v nich šetřily síly.

Českobudějovičtí Lvi – Centropen Dačice 4:6 (0:1, 3:2, 1:3), Urbánek 4, Krejcar, Pavlíček. Na první pohled se zdálo, že Dačice mají hru pod kontrolou, jenže s koncovkou si moc netykaly. V první třetině se střelecky prosadil pouze Miloš Krejcar po asistenci Davida Černého. Na začátku druhé části hry Centropen zazdil několik šancí, takže Lvi ožili. Třetí třetina by se dala nazvat jako show Pavla Urbánka. Ten v čase 31:24 min. strhl vedení zpět na stranu Dačic, o 53 vteřin později proměnil trestné střílení, po dalších 2:18 min. úspěšně zakončil samostatnou akci. Během pár chvil kanonýr získal svému celku rozhodující tříbrankový náskok.

Dačice: T. Cvrček – Kubek, Pavlíček, Černý, Hudínek, Urbánek, L. Cvrček, Svoboda, Vaněk, Kůs, Ferdan.

Slovan J. Hradec – Č. Krumlov B 5:3 (0:0, 2:0, 3:3), J. Holický, T. Holický, Vaňásek, Holoubek, Klimeš. V tabulce byl před utkáním mezi oběma soupeři rozdíl pouhého bodu, proto se očekával vyrovnaný duel. A prognózy se také potvrdily. Hrálo se odzadu, obrany byly lepší útoků, čekalo se na chybu. Výše postavenému jindřichohradeckému nováčkovi se podařilo využít nedostatek v zadních řadách Č. Krumlova jako prvnímu. Na konci druhé třetiny k sobě dvě branky slepili Jiří a Tomáš Holičtí. Hned po vstupu do závěrečné části se hostům podařilo rychle vyrovnat a víceméně se začínalo znova. Naštěstí ve 38. minutě Jakub Vaňásek a o dvě minuty později Jan Holoubek Slovanu dvougólový náskok vrátili. Hostům se závěr ještě podařilo snížením zdramatizovat, definitivní rozhodnutí přinesla až branka Davida Klimeše v poslední minutě.

SKP Č. Budějovice – Slovan J. Hradec 1:9 (0:0, 1:6, 0:3), Madar, Šimek, Holoubek 2, Klimeš, Hřebíček, Vaňásek. Tým od Vajgaru měl po celý zápas výraznou převahu, kterou v úvodní patnáctiminutovce nedokázal gólově vyjádřit. O přestávce před druhou třetinou se uklidnil a poté začal střílet góly jak na běžícím pásu. Českobudějovičtí se trefili až ve chvíli, kdy prohrávali 0:5.

J. Hradec: Filip, Korábek – Šimek, Klimeš, Janda, Knobloch, Mrkvička – Holoubek, Vaňásek, Hřebíček, J. Holický, Eliáš, Hájek, T. Holický, Madar.