Futsalisté Studené se k duelům nesešli

Program dalšího kola, tresty a tabulku střelců přineseme ve čtvrtek!

WOLF – Příbraz 1:1 (1:1), B. Kalina – Kazda. Hned první ranní zápas přinesl velké překvapení, když outsider sebral body K. Řečici. Ta sice vedla gólem Bohumila Kaliny 1:0, ale o 20 vteřin později příbrazský kapitán Luboš Kazda vyrovnal. V závěru zápasu se začala projevovat skutečnost, že Rozmetadlo nastoupilo bez náhradníků, přesto družinka statečných převaze odolala a taktickou hrou dotáhla duel k zasloužené remíze.

Lennyho Křídla – Studená 5:0 kontumačně. Studená k zápasu nepřijela, její vedení pouze oznámilo textovou zprávou na mobilní telefon hlavního rozhodčího Jiřího Nikodýma, že se hráči nesešli k odjezdu.

Kasalova pila – WOLF 1:7 (0:2), Slanina – V. Roubík, B. Kalina 2, J. Kovář, Blízek, Z. Roubík. Pilařské derby připomínalo hru kočky s myší. Kasalova pila přenechala vlčí smečce příliš mnoho prostoru a po zásluze za to pykala. Její jediný gól vstřelil ve 21. minutě Libor Slanina až za stavu 0:4. Zápas se v závěru stal exhibicí pro bratry Roubíkovi, ti kromě toho, že dali dohromady tři góly, ještě předvedli několik oku lahodících kombinací.

Příbraz – Lennyho Křídla 2:0 (1:0), Hrádek 2. Lídr C.K. ligy se nemohl prosadit přes zhuštěný obranný val a pokud něco prošlo, tak včas zasáhl gólman Rozmetadla David Kočí. Těsně před přestávkou blesklo z čistého nebe, z ojedinělé střely padla branka do sítě Pavla Drábika a favorit musel dotahovat. Ve druhém poločase se očekával velký nápor novobystřického celku, ale ten byl natolik šokovaný, že přenechal iniciativu Příbrazi. Rozhodují gól padl až v úplném závěru, jeho autorem byl opět sváteční střelec Martin Hrádek.

Studená – FC Ticho 0:5 kontumačně. Dalo by se pochopit, že se k rannímu zápasu hráči Studené nesešli, ale oni nepřijeli ani k zápasu, který měl polední začátek…

Dream Team – Kasalova pila 2:3 (1:0), Roštek, Sirotek – Sali, Landkammer, Henze. V duelu takříkajíc o šest bodů nebylo k vidění příliš kvality. Lépe začalo utkání pro Dream Team, který v poločase vedl 1:0 zásluhou trefy Tomáše Rošteka. Ve druhé půli futsalisté z pily dotáhli na 1:1 i 2:2 a v závěru ukázali větší touhu po vítězství. Necelé tři minuty před koncem rozhodl jindřichohradecké derby Klaus Henze.

Kunžak – Sedelská Hospoda 1:4 (0:3), Filip – P. Kodada 2, Kandl, Mischnik. Kunžak pokračoval v rozpačitých výkonech z poslední doby a zcela po zásluze odešel z palubovky s prázdnou. Hráči ze Sedla celému průběhu kralovali, přičemž jejich výhra mohla být mnohem vyšší, ale v závěru se spokojili s výsledkem a neměli touhu po větším počtu nastřílených branek. Vítězové vedli od 1. minuty, kdy skóroval kanonýr Petr Kodada. Poražení korigovali Evženem Filipem až těsně před závěrečným hvizdem za stavu 0:4.

Cuba`s – Dream Team 7:1 (2:0), M. Novák, Kratochvíl 2, Mikšíček, Pokorný, J. Novák – Sirotek. Dačičtí opanovali hřiště, hbitě a přesně kombinovali a proto v poločase vedli 2:0. Po změně stran Jakub Sirotek snížil na 1:2 a „Týmu snů“ svitla možnost vyrovnat. V touze za srovnaným stavem otevřelo už tak dost průchozí obranu a jiskra naděje zase rychle zhasla. V rozmezí 20 až 28. minuty totiž Cuba`s dali pět gólů a nebylo co řešit.

Počátky – Inter 2:2 (1:2), Kopečný, Valeš – Bureš 2. V nepříliš pohledném zápase Inter dvakrát vedl díky přesným zásahům Michala Bureše. Z minima příležitostí ovšem Počátky dokázaly pokaždé vyrovnat. Na spravedlivou plichtu upravil ve 20. minutě Miroslav Valeš.

Sedelská Hospoda – Quizard J. Hradec 3:1 (1:0), P. Mihula, L. Mihula, Hron – M. Hromádka. Hospoda určitě nečekala tak tuhý odpor týmu, který byl po sedmém kole na poslední pozici tabulky C.K. ligy, ale makat musela až do konce. V 17. minutě byl na ukazateli skóre stav 1:1, když Quizard srovnal gólem Martina Hromádky. Možná nejhodnotnější podívanou mistrovské soboty definitivně rozhodl teprve minutu před závěrečným vdechnutím do píšťalky Vladimír Hron, jenž dal na 3:1.

Inter – Cuba`s 1:5 (1:3), Bureš – Mikšíček, P. Smejkal 2, Pokorný, ČK: 1:0 (16. Landa). Po necelých sedmi minutách vedli Cuba`s 3:0 a poté už se všichni nudili. Před přestávkou Inter snížil Burešovou brankou, ale favorita z míry nevyvedl. Vzrušení do letargického druhého dějství vneslo pouze extempore Stanislava Landy, který vulgárními výrazy počastoval sudího a uviděl za to červený kartónek.

Quizard J. Hradec – Počátky 10:2 (5:0), B. Hromádka 6, Uxa, M. Hromádka 2 – Kopečný 2. Výkony nováčka z Vysočiny jsou nečitelné. Porazit dokáže lídra tabulky, ale zároveň prohrát s nejslabším týmem soutěže. Tentokrát platila ta druhá varianta, neboť Počátky si nechaly od Quizardu doslova nařezat. Přitom jindřichohradecký tým nastoupil pouze s minimálním počtem hráčů. Hrdinou utkání se stal Bořek Hromádka, autor šesti branek. Počátecký kanonýr David Kopečný jen snižoval na 1:8 a 2:9.