V prvním vzájemném duelu Kelta zvítězila 4:3, podobný výsledek by nyní zástupce Jindřichohradecka hodně přiblížil postupu. Střetnutí se koná dnes od 19.30 hodin v Kunžaku.

Kelta Sedlo – Absolut Č. Budějovice 4:10 (2:3) – Petr Kodada sice Keltu dostal ve 4. minutě do vedení, ale loňského divizního vicemistra tím nerozhodil. Absolut se neustále tlačil před branku Pavla Drábika a za chvíli už měl dvoubrankový náskok. V závěru první půle Leoš Nácar snížil na rozdíl gólu, ale jiskřičku naděje rozzářil jen na chviličku. Na dvě rychlé trefy hostů po obrátce už unavená družinka Sedla odpověď najít nedokázala a nakonec to vypadalo, že plní jen roli sparingpartnera.
Sedlo: Drábik – Fiedler, Kandl, Budoš, Kodada 2, Nácar 2, Hron.

Kohouti Č. Budějovice – Kelta Sedlo 2:5 (1:1) – I proti Kohoutům nastoupila Kelta jen se sedmičkou statečných. V důležitém zápase hosté vedli 1:0, 2:1, ale domácí vždy stav srovnali. Na branku Ondřeje Hačky ze 46. minuty už odpovědět nedokázali, takže si Sedlo odvezlo povinné vítězství. Premiérově se mezi střelce v dresu Kelty zapsal Lukáš Mihula, a hned se trefil dvakrát.
Sedlo: Vaněk – Kandl, Budoš, Kuchař 1, Hačka 2, Mihula 2, Veverka.

Kelta Sedlo – Remal Č. Budějovice 6:3 (6:2). – „Před zápasem nám správce kunžacké haly řekl, že nás dovnitř příště nepustí, pokud konečně doma nevyhrajeme. Asi to byla správná motivace, protože jsme potom předvedli poločas snů,“ sděloval radostně hrající šéf Kelty David Fiedler. Domácí se sice poprvé gólově prosadili teprve v 8. minutě, ale pak rychle vytáhli stav až na 5:0 a 6:1. Ve druhé půli už jen hlídali překvapivou a potřebnou výhru.
Sedlo: Drábik – Fiedler, Kandl, Budoš, Kuchař 2, Nácar 1, Hačka 1, Havel 1, Chuda 1.

Jamaica Protivín – Kelta Sedlo 5:3 (3:1) – Také v Protivíně potvrdila Kelta málo vídaný fakt, že v každém zápase od začátku sezóny dala gól jako první. Tentokrát nad soupeřem, který měl před zápasem o 3 body méně, vedl 1:0 pouze od 4. do 11. minuty. Poté Jamaica stav otočila a až do 44. min. držela dvoubrankový náskok. Po Hačkově snížení na 3:4 mělo Sedlo obrovský tlak, protivínští hráči se bránili všemi dostupnými způsoby a nakonec výhru uhájili, pátý gól dali při sedelské power-play. Hosté se v závěru dost zlobili na rozhodčí za to, že nechali hrát domácí tým tvrdě a odpustili mu i penaltu.
Sedlo: Vaněk – Kandl, Veverka, Fiedler, Kuchař, Hačka 1, Havel 1, Mihula 1, Hron.

Gong Č. Budějovice – Kelta Sedlo 6:1 (3:1) – Na hřišti loňského divizního premianta Sedlo tentokrát nevedlo a ukončilo svoji zajímavou sérii. Na první gól domácích ze 4. min., ale rychle odpovědělo. Na 1:1 vyrovnal o dvě minuty později krásnou střelou Hron, ale to bylo ze strany hostů vše. Keltě chyběli Hačka (operace) a Havel (pracovní povinnosti), přičemž absence byly znát hlavně v útočné fázi.
Sedlo: Vaněk – Kandl, Kuchař, Kovanda, Budoš, Fiedler, Mihula, Hron 1.