V 1. C.K. okresní futsalové lize už dokázala bodovat všechna mužstva. Na čele jsou nadále bez ztráty Lennyho Křídla

Na čele tabulky potvrdila svoji pozici lídra novobystřická Lennyho Křídla, která zdolala „Vlky“ z K. Řečice. Obhájci titulu okresního přeborníka se ovšem na výhru docela nadřeli, soupeř se totiž nevzdával ani za hodně nepříznivého stavu.

Studená – Dream Team 5:4 (2:2), Plášil 2, P. Kalina, L. Dvořák, L. Šenkýř – J. Rešl 2, Kubíček, M. Šenkýř.

Souboj Studené s Dream Teamem by se dal s jistotou nazvat jako „duel klanu Šenkýřů“, táta Luboš „Mozol“ Šenkýř totiž nastoupil proti svým synům Markovi a Tomášovi. Gólem pomohl celku od Javořice k překvapivé premiérové výhře v tomto ročníku 1. C. K. ligy.

FC Ticho – WOLF K. Řečice 0:8 (0:3), V. Roubík, F. Mach 3, B. Kalina 2.

Domácímu týmu, jenž nastoupil bez hráčů na střídání, utekl začátek, když po třech minutách prohrával již 0:2. Poté zápas Ticho zcela odevzdalo a dalo možnost vyniknout kanonýrům K. Řečice.

Inter – Studená 3:2 (2:0), Trepka, Boček, Vrána – L. Dvořák 2.

Studenou kromě Luboše Šenkýře posílil před zápasy 3. kola ještě Petr Kalina. Ovšem ani přítomnost těchto zkušených hráčů nezabránila Interu, aby v poločase vedl o dva góly. Po změně stran Libor Dvořák snížil na 1:2 a šest minut před koncem na 2:3, ale vyrovnat nedokázal on ani jeho spoluhráči.

Lennyho Křídla – Příbraz 7:0 (2:0), Frühauf 3, Hora 2, Kuchař, Feytl.

Avizovaná dohrávka zápasu prvního kola, který byl ukončen kvůli vážné situaci po pádu příbrazského hráče Marka Augustina, se změnila v opakované střetnutí. Zatímco první vzájemný zápas byl přerušen za stavu 0:0 na konci první půle, tak tentokrát Rozmetadlo favoritovi dokázalo vzdorovat jen v úvodních minutách.

Dream Team – FC Ticho 4:2 (1:0), T. Šenkýř 3, M. Šenkýř – T. Kamas 2.

Střetla se mužstva, která neměla hráče na střídání. Hrály proti sobě stále stejné sestavy, přičemž ta jindřichohradecká byla lepší. Prim v ní hrálo duo bratří Šenkýřů, Tomáš dovršil hattrick ve 23. minutě a upravil na 3:0, Marek 30 vteřin před koncem vítězství potvrdil.

Příbraz – Inter 4:1 (2:0), Z. Mládek 2, Fiedler, Kazda – Landa. Duel týmů, které vyznávají obrannou taktiku, vyhrála klidnější Příbraz. Zdeněk Mládek ji v první půli dostal dvěma brankami do vedení 2:0 a z pohody jí nevyvedlo ani Landovo snížení hned po obrátce.

WOLF K. Řečice – Lennyho Křídla 3:4 (2:3), M. Michal ml., V. Roubík, T. Mach – Frühauf 3, Kuchař.

Tento zápas měl napovědět jestli obhajující Lennyho Křídla opravdu budou pořád tak suverénní. V nejhezčím zápase dosavadního průběhu C.K. ligy nakonec novobystřický tým uhájil neporazitelnost, ale „Vlci“ ho řádně prověřili. Nevzdali se totiž ani za nepříznivého stavu 0:3 (v 9. min.) a dokázali vyrovnat. Povedlo se to sedm minut před koncem Tomáši Machovi. O chvíli později ovšem střelecky disponovaný David Frühauf završil hattrick a zachoval svému týmu i nadále stoprocentní bodové konto.

Počátky – Sedelská Hospoda 1:2 (1:0), Kopečný – L. Mihula, Vladimír Hron.

V bojovném utkání nováček vedl od 9. minuty, kdy se prosadil David Kopečný. Borci ze Sedla poté obléhali branku Počátek, toužili po vyrovnání, ale gólman Jiří Lehejček odolával. Překonal jej až 150 vteřin před závěrečným hvizdem Lukáš Mihula, o půlminutu později se trefil ještě Vladimír Hron a mužstvu z Vysočiny sebral i remízový bod.

Kunžak – Kasalova pila 5:1 (3:1), Zeman 3, Rozporka, Weith – Slanina.

Z úvodního drtivého tlaku Kunžak vytěžil vedení 2:0, když se Miroslav Zeman trefil ve 2. a 4. minutě. Náskok si poté v poklidu hlídal a s naprostou jistotou dovedl zápas k jasnému vítězství.

Quizard J. Hradec – Příbraz 3:1 (1:0), B. Hromádka 2, Letfus – Z. Mládek.

Střetnutí celků ze spodní poloviny tabulky přineslo premiérovou výhru Quizardu. Vítěze vedl za triumfem autor dvou gólů Bořek Hromádka, který skóroval ve 12. a 21. minutě. Příbrazský Zdeněk Mládek sice snížil, ale v závěrečných vteřinách výhru jindřichohradeckého mužstva pečetil Michal Letfus.

Sedelská Hospoda – Cuba`s 2:4 (0:0), Vladimír Hron, L. Mihula – Kratochvíl, Smejkal 2.

V duelu aspirantů na nejvyšší příčky začaly padat góly až v závěrečných deseti minutách. Dačice se dostaly třikrát do dvougólového náskoku, hospodský tým snížil na 1:2 a 2:3, avšak na víc v neděli neměl. Cuba`s zaslouženě vyhráli a v tabulce drží druhou pozici.

Kasalova pila – Quizard J. Hradec 4:3 (0:1), Landkammer 2, Slanina, Henze – B. Hromádka, Letfus, Uxa.

Závěrečným zápasem programu 3. kola bylo jindřichohradecké derby. V něm Quizard, který hrál s minimálním počtem futsalistů, vedl 1:0, 2:1 a ve 27. minutě Letfusem srovnával na 3:3. Nakonec ovšem odešel z hrací plochy jako poražený, neboť na branku Martina Landkammera z desetimetrového kopu, už gólově odpovědět nedokázal.