Dorostenecké celky Třeboně a Jindřichova Hradce prokázaly na úvod sezony výbornou připravenost

I. liga starších dorostenců:

 

Zlín – Třeboň 25:34 (9:17) – Ligový rozjezd na Moravě bývá vždy těžký, ale tentokrát to třeboňští házenkáři zvládli. Do 15. minuty byl duel vyrovnaný, ale pak začal své kvality prokazovat především gólman Jiskry Jan Brcháň a rozdíl ve skóre utěšeně narůstal. Zvlášť, když se rozstříleli Aleš Chlubna, Lukáš Baierling a Martin Loskot. Po změně stran již nebylo pochyb, že cenné dva body poputují na jih Čech.

Branky: Baierling 9, Chlubna 9, Loskot 7, Kostelecký 3, Roubíček 2, Vepřovský 2, Nohava 1, Štěch 1.

I. liga mladších dorostenců:

 

Liberec – Třeboň 17:31 (8:14) – Ambiciózní liberecký nováček soutěže na bronzový tým loňského ročníku jednoduše nestačil. Hosté od úvodního hvizdu potvrzovali, kdo je pánem na hřišti a velmi rychle si vytvořili dostatečný náskok. Ten neustále narůstal i zásluhou pozorné obrany v čele s brankářem Schamsem. Dařila se rovněž střelba ze spojek, kde se ukázali především Štěch, Martin Brcháň a Loskot. Trenérský triumvirát Václav Marek, Martin Mlsna a Lída Petržalová tak mohl být s vystoupením obou týmů navýsost spokojený.

Branky: M. Brcháň 9, Loskot 7, Štěch 6, Kostelecký 4, Halanka 3, Veselý 1, Potměšil.

I. liga starších dorostenek:

 

J. Hradec – Vršovice 21:10 (7:7) – V prvním poločase se domácí děvčata jen velmi složitě prosazovala proti dobré obraně Vršovic, a tak se šlo do druhé poloviny za nerozhodného stavu. V této části, kterou domácí vyhráli 14:3, se už ale projevila daleko lepší fyzická připravenost favorita, kterému se navíc rozstřílela kanonýrka Krupicová.

Branky: Krupicová 10, Sigalová 5, Šelongová 2, Benediktová 2, Hroníčková 1, Cepáková 1.

I. liga mladších dorostenek:

 

J. Hradec – Most 25:12 (13:6) – Soutěžní premiéra se domácímu celku velmi vydařila a po zásluze vysoko zvítězil. Na spojkách se nejvíce dařilo Benediktové, Kluzákové a Šelongové, na křídle zase vynikala Soukupová a v brance domácích dominovala Michalová.
Branky: Benediktová 10, Kluzáková 8, Šelongová 4, Soukupová 2, Bauerová 1.