Všichni výborní

V neděli 2. září se v Loidesthalu jel osmý a devátý závod této série a v kubatuře 85 ccm znovu dominoval jindřichohradecký Martin Andrusiv. Obě jízdy vyhrál a je v čele průběžného pořadí s plným bodovým ziskem, protože všech devět jeho startů v letošním poháru skončilo vítězstvím.
Na čtyřtaktní hondě Andrusiv závodnímu poli kraluje, ovšem výborně si vede i Jan Haruda, který je korunním princem této kubatury. Rozjížďky pravidelně dokončuje na druhé pozici – právě na ní skončil v obou jízdách v Loidesthalu – a stejnou příčku drží i v průběžném pořadí.

Výsledky: 65 ccm: 2. a 2. Dominik Zeman (KTM 65 – AMK N. Bystřice).

Mladší 85 ccm: 1. a 1. Martin Andrusiv (Honda 150), 2. a 2. Jan Haruda (Yamaha 85). Starší 85 ccm: 4. a 3. Martin Gabriška (Honda 150 – všichni JH-Oil J. Hradec).

Průběžné pořadí: 65 ccm: 8. Zeman 152, Mladší 85 ccm: 1. Andrusiv 450, 2. Haruda 372, Starší 85 ccm: 6. Gabriška 196.

Waldviertler Cup

Také tento seriál má za sebou devět závodů. Motokrosaři klubu JH-Oil J. Hradec se pravidelně neúčastní, nic to ovšem nemění na faktu, že jsou vysoko v zatímním pořadí poháru. Dosud absolvovali jen čtyři rozjížďky, přesto je Andrusiv na průběžné páté příčce a na třetí místo mu chybí pouze 32 bodů.
Další závod „Waldviertler Cupu“ se jede tuto neděli ve Schwarzenau.

Průběžné pořadí: mladší 85 ccm: 5. Andrusiv 194, 6. Haruda 162. Starší 85 ccm: 10. Gabriška 118.