Na soutěži, která je určena pro neregistrované hráče a hráčky, startovalo celkem 18 borců (12 mužů a 6 žen) – to je víc, než v úvodním turnaji třídílného seriálu.
Muži byli klasicky rozlosováni do pavouka. Do finále se nakonec probojoval obhájce prvenství z prvního klání Petr Pokovba. Tentokrát se ovšem musel spokojit pouze s konečnou druhou příčkou, protože v závěrečném duelu podlehl Karlu Pulkrábovi.
V kategorii žen se ricochetistky utkaly každá s každou. Z tohoto na fyzickou kondici velmi náročného systému vzešla znovu stejná vítězka jako v předchozím turnaji, a sice Marcela Lacinová. Ta znovu ukázala, že jí ricochet jde a pravděpodobně by mohla konkurovat i registrovaným hráčkám.
„Zvýšený zájem o start na turnaji nás velmi potěšil a rozhodli jsme se uspořádat ještě třetí díl letní série. Konat se bude na konci září, přesný termín včas oznámíme. Ovšem již teď zveme všechny zájemce, kteří by si chtěli zkusit tento dynamický sport,“ řekl pořadatel tohoto ricochetového turnaje Jan Pulkráb.

Konečné pořadí

Muži: 1. Karel Pulkráb, 2. Petr Pokovba, 3. Miroslav Mazanec.

Ženy: 1. Marcela Lacinová, 2. Lucie Polívková, 3. Jana Horníková.