I. liga žen: Olomouc – J. Hradec 29:23 (15:10)

Družstvo navíc nenastoupilo kompletní, když chyběly střelecké opory Karolína Urbanová a Iveta Matoušková.
Olomouc vstoupila do utkání s velkým odhodláním a náporem, a tak na ukazateli skóre svítilo v 9. minutě hrozivých 9:1.
„Začali jsme opravdu hodně vlažně. Pomohl nám až oddechový čas. Poté se naše hra podstatně zlepšila a v celém dalším průběhu jsme byli olomouckému týmu vyrovnaným soupeřem. Ovšem ten výpadek ze začátku utkání se nám již dohnat nepodařilo,“ vysvětloval trenér TJ Házená J. Hradec Jan Dvořák.
V brance jindřichohradeckého týmu tentokrát dostala příležitost Eva Kolbeková a po rozpačitém začátku se rozchytala tak, že byla nejlepší hráčkou svého týmu.
Na spojkách si vedly poměrně zdatně také Zuzana Kohoutová s Jitkou Matouškovou. „Tradičně spolehlivý výkon předvedla Petra Bubeníková, dařilo se i Ručkové. Celkově se ale nedá pod vlivem emocí z postupu výkon družstva příliš hodnotit,“ uvedl Jan Dvořák, který zároveň věří, že v neděli na domácí palubovce proti Chebu předvedou jeho svěřenky o sto procent lepší výkon.
„Chtěli bychom se v posledním utkání na domácí palubovce důstojně rozloučit s diváky i s úspěšnou sezonou,“ řekl. Dodejme, že zápas začíná v 15 hodin.

Olomouc – J. Hradec 29:23 (15:10). Sestava a branky: Kolbeková, Kocoňová – Kohoutová 9/4, J. Matoušková 4, Bubeníková 4, Ručková 3, Keslerová 2, Dvořáková 1, Bílá.