I. liga žen: J. Hradec – Cheb 28:23 (14:10)

Hostující děvčata měla lepší vstup do utkání a záhy vedla 3:1. To ovšem netrvalo dlouho, neboť domácí hráčky brzy srovnaly a po zbytek hrací doby byly lepším týmem. Neustále si udržovaly čtyř až pětibrankový náskok, přestože příležitost ukázat své umění dostala celá lavička.
„Na křídle se zápas od zápasu lepší Zuzana Ručková, která zaznamenala šest branek. Střelecky se rovněž dařilo Jitce Matouškové a prakticky všechna děvčata tentokrát skórovala. V bráně se zdatně chopila příležitosti Eva Kolbeková,“ hodnotil výkon týmu jeho trenér Jan Dvořák.
Diváci, mezi nimiž nechyběl ani jindřichohradecký starosta Karel Matoušek, po posledním utkání na domácí palubovce hráčky odměnili zaslouženým potleskem.
„Závěrečný zápas doma se nám vydařil, doufáme, že na podzim v naší pěkné hale přivítáme interligové soupeře,“ poznamenal Dvořák.
Poslední prvoligové utkání odehrají jindřichohradecké házenkářky zítra na půdě brněnských Bohunic.

J. Hradec – Cheb 28:23 (14:10). Sestava a branky: Kolbeková, Kocoňová – Ručková 6, J. Matoušková 6, Bubeníková 5, Urbanová 3, Keslerová 3, Kohoutová 2/2, Dvořáková 2, Bílá 2, Pilařová.