Odvážný výkon v prvním setu pokazily chyby na přihrávce – 25:22. Vynikající servis tureckého celku nadělal paseku v jihočeské defenzivě i ve druhém setu, domácí vytáhli skóre až na 12:6, makedonský univerzál Ankary Gjorgjev řádil jako černá ruka. Skvěle podával, výborně útočil a český mistr nenašel odpověď – 14:7 a  25:18.Třetí set změnu nepřinesl, Jihostroj sklouzl do velmi slabého výkonu a v letošní pohárové Evropě končí. Škoda, že si Č. Budějovice posledním vystoupením v CEV Cupu pokazily reputaci.
Maliye Milli Piyango Ankara – Jihostroj České Budějovice 3:0 (22, 18, 16), rozhodčí Lazarevič (Slovinsko) – Todorov (Bulharsko), čas 67 minut. Jihostroj ČB: Habr, Novotný, Sukuba, Mach, Fila, Rojas – libero Juračka (Zapletal, Kriško, Michálek). Trenéři Svoboda, Pochop. Na zápasy 2:0.