Oblastní přebor mladší mini žáci U12 sk. B

Sojky Pehlřimov hoši - BK Lions J.Hradec 52:20 (14:4, 27:13, 40:15)

Body JH: Dvořák 5, Havelka 4, Grill 4, Vybíral 3, Saliji 2, Ille 2.

BK Lions J.Hradec mix - Sokol Písek Sršni B 32:35 (14:14, 19:24, 26:30)

Body JH: Ille 10, Havelka 7, Grill 5, Janeka 4, Saliji 2, Vlnas 2, Potužák 2.

Žákovská liga U14 sk. A

BK Lions J.Hradec - BK Sojky Pelhřimov 62:87 (2:19, 23:47, 40:69)

Body JH: Likler 19, Šebek 15, Misař 11, Hezina 11, Bradáč 4, Zabloudil 2.

Trestné hody: 27/12:18/9. Trojky: 2:2. Fauly: 14:23. Rozhodčí: Havlíček, Koc.

BK Sojky Pelhřimov - BK Lions J.Hradec 105:46 (37:11 62:25 76:38)

Tabulka Žákovské ligy U14

1. Tigers Č. Budějovice 7 7 0 780:282 14

2. BK Sojky Pelhřimov 7 6 1 648:341 13

3. Sokol Písek Sršni 7 4 3 570:414 11

4. BK Lions Jindřichův Hradec 7 3 4 491:538 10

5. Jižní Supi 7 2 5 491:480 9

6. BŠ Tygři Praha B 6 2 4 381:483 8

7. BK Kunratice DDM 7 0 7 164:987 7

Liga kadetů U17 sk. B

BK Lions J.Hradec - Tesla Pardubice 88:63 (17:20, 43:37, 72:50)

Body JH: Oupoh 25, Rizák 19, Láš 14, Zadražil 8, Minář 6, Šperl 5, Chyška 4, Dejmek 4, Brom 3.

Trestné hody: 9/3:25/13. Trojky: 7:2. Fauly: 23:12. Rozhodčí: Slanina, Kavan.

BK Lions J.Hradec - BK Holice 64:80 (12:17, 32:35, 48:53)

Body JH: Oupoh 18, Zadražil 14, Láš 11, Rizák 7, Chyška 5, Kryzan 5, Dejmek 4.

Trestné hody: 10/6:30/15. Trojky: 6:5. Fauly: 22:12. Rozhodčí: Slanina, Kavan.

Tabulka Ligy kadetů U17

1. Basket Poděbrady 6 5 1 472:388 11

2. BC Vysočina 6 4 2 471:353 10

3. BSK Modřany - Jižní Supi 6 4 2 457:465 10

4. BVK Holice 5 4 1 361:282 9

5. BK Lions Jindřichův Hradec 6 2 4 450:493 8

6. Sokol Vyšehrad 6 1 5 402:458 7

7. Tesla Pardubice 5 1 4 313:433 6

8. BK Brandýs n. Labem 4 1 3 266:320 5

Jihočeská liga mužů

BK Lions J.Hradec - Spartak Kaplice 82:65 (30:14, 44:29, 59:49)

Body JH: P. Houška 22, J. Novák 16, A. Novák 13, Fidler 13, Pazour 9, O. Houška 6, Pícha 3.

Trojky: 6:3. Trestné hody: 20/12:27/18. Rozhodčí: Hána, Dvořák.

Tabulka krajské ligy mužů

1. Legends Č. Budějovice 3 3 0 227:159 6

2. BK Lions Jindřichův Hradec 3 3 0 222:165 6

3. Spartak Kaplice 4 2 2 306:305 6

4. BK Tábor 4 1 3 263:261 5

5. Sokol Písek Sršni C 3 2 1 225:232 5

6. BK Pelhřimov 3 1 2 192:198 4

7. Tigers Č. Budějovice C 4 0 4 219:334 4