PÁTEK

FOTBAL – Krajský přebor: Trh. Sviny – Hluboká (16:45).

SOBOTA

FOTBAL – III. liga: Dynamo B – Povltavská (13:30 na Složišti), divize: Č. Krumlov – Domažlice B (10:30), krajský přebor: Semice – Prachatice (13), Protivín – Rudolfov (15), Dražice – Milevsko, Jankov – Třeboň, Strakonice – Osek (na ČZ), Olešník – Táborsko B (vše 16:30), I. A třída: Lhenice – D. Dvořiště, Mirovice – Netolice, K. Újezd – Vodňany, Roudné – Planá (vše 13), Vimperk – N. Ves (14), Kaplice – Blatná (16:30), Nemanice – Jistebnice (10:30), Bernartice – Třebětice, Dačice – Chýnov, Veselí – Lišov, Kovářov – Loko ČB, Slavia ČB – Čt. Dvory (vše 16:30), I. B třída: Chvalšiny – Mladé, Roudné B – Olešnice, Frymburk – T. Sviny B (vše 16:30), Prachatice B – Bělčice (11 Zá᠆blatí), Husinec – Vl. Březí, Sedlice – Volyně, Dražejov – Cehnice, Vacov – Stř. Hoštice (vše 16:30), Sez. Ústí – Božetice (13), Sepekov – Kestřany, Soběslav B – Met. Tábor B (oba 16:30), Slavonice – H. Žďár (13), K. Řečice – Třeboň B, Studená – Buk, N. Bystřice – Ševětín, Lomnice – N. Včelnice, Č. Velenice – Suchdol (vše 16:30), divize dorostu: Písek B – Příbram B (10), divize žáci: Písek – Táborsko (10), liga ml. žáci: Táborsko – Vlašim (10 Svépomoc), KP dorostu: SKP ČB – Meteor Tábor /Ml. Vožice (10 Temelín), Kaplice/ Větřní – Strakonice (10), I. A dorostu: Rudolfov – Hluboká, Vacov – Čkyně, D. Voda – Hrdějovice, Sepekov B/Milevsko B – Bechyně / Stádlec, Planá/L. – Kovářov, Suchdol – Protivín ( (vše 10), KP žáci: Vimperk – Milevsko/Sepekov (9), J. Hradec – Prachatice /Lhenice (10 Vajgar), Loko ČB – Veselí (10), I. A žáci: T. Sviny – Ševětín (9), Slavia ČB – Suchdol (10), Vl.Březí – Vodňany (9:30), Hradiště B – Vacov/Čestice (10), Volyně/ Volenice – Týn (10 Volenice), divize ženy: Blatná – Táborsko (14), Hradiště – Kaplice (15:30), II. liga dorostenky: Dynamo ČB – Roudnice (11 Složiště).

VOLEJBAL – Extraliga muži: Jihostroj ČB – Ostrava (18 Sp. hala).

HÁZENÁ – MOL interliga ženy: Písek – Kynžvart (15), I. liga ženy: Jindřichův Hradec – Kobylisy (17), II. liga muži: Strakonice B – Kutná Hora (16), liga st. dorostenci: Strakonice – Vršovice (14), liga st. dorostenky: Jindřichův Hradec – Třeboň (15), liga ml. dorostenky: Strakonice – Poruba (12).

HOKEJ – Extraliga dorostu: Tábor – Pardubice (15), krajská liga muži: Č. Krumlov – Hluboká (17), Milevsko – Č. Krumlov (17), Strakonice – Samson ČB (17), J., Hradec – Radomyšl (18:15), regionální liga junioři: J. Hradec – Telč (15:15), Č. Krumlov – Pelhřimov (17), regionální liga dorostu: Motor ČB B – Mad Bull ČB (13:30), DDM ČB – Humpolec (17:10 II. plocha).

BASKETBAL – II. liga ženy: TB ČB – BK Strakonice B (16:30 Kubatova), extraliga kadetky: Strakonice – Slovanka (14), nadregionální liga kadeti: Tábor – Vysočina B (12), Lions J. Hradec – Benešov (14:30), Kaplice – Havl. Brod (14:30).

HOKEJBAL – Extraliga muži: Prachatice – Pardubice (15).

STOLNÍ TENIS – Krajský bodovací turnaj dorostu ve Vyšším Brodu (9 ZŠ).

NEDĚLE

FOTBAL – Divize: Lom – Soběslav (16:30 Svépomoc), krajský přebor: J. Hradec – Týn (16 Vajgar), I. A třída: Čkyně – Strunkovice (13), Ml. Vožice – Met. Tábor (16:30), I. B třída: Ledenice – Zl. Koruna (15), Boršov – Kaplice B (16:30), Velešín – Sedlec (16:30), Chelčice – Strakonice B (16), Bavorov – Sousedovice (16:30), Chyšky – Čimelice (15), Milevsko B – Chotoviny, Hradiště – Podolí, Planá/L. – Větrovy (vše 16:30), Neplachov – Borek (16), II. liga dorostu: Táborsko – Vyšehrad (10:15 Soukeník), Dynamo B – Chrudim (13:15 Složiště), divize dorostu: Roudné – Domažlice (10), divize žáci: Strakonice – Braník (10 na ČZ), KP dorostu: Ševětín/ D. Bukovsko – Hradiště, Milevsko/Sepekov – Třeboň, J.Hradec – Slavia ČB (Tyršův stad.), Vimperk/Volyně – Prachatice/ Bavorov (vše 10), Č.Krumlov – Čt. Dvory/Zliv (13:30), I. A dorostu: Netolice /Jankov – Blatná, H. Planá/Frymburk – Týn, Veselí – Soběslav, Jistebnice – Větrovy (vše 10), KP žáci: Č. Krumlov – Roudné (9), Hradiště – M. Tábor (v Semicích), Kaplice – Čt. Dvory, Písek B – Třeboň (vše 10), I.A žáci: D. Voda – Křemže, SKP ČB B – Dačice (oba 9:30), Blatná – Chýnov/Ml. Vožice, S. Ústí/Větrovy – Soběslav, Protivín – Netolice/Strunkovice (vše 10).

BASKETBAL – I. liga muži: Písek – Lions J. Hradec (17), II. liga ženy: TB ČB – SKB Strakonice (12 Kubatova), extraliga kadetky: Strakonice – H. Brod (10).

HOKEJ – Liga junioři: Písek – Chomutov (14), krajská liga muži: Soběslav – Veselí (17), Vimperk – Božetice (17), regionální liga junioři: Soběslav – Pelhřimov (11:40), Strakonice – J. Hradec (13:30), DDM ČB – Tábor (17:55 II. plocha), regionální liga dorostu: Tábor B – J. Hradec (9:10), Strakonice – Klatovy (11).

FUTSAL – II. liga: Absolut Černý Dub – Chotěboř (17:30 Loko ČB).

FLORBAL – I. liga muži: Štíři ČB – Hummel Hattrick Brno (14 Loko).

HOKEJBAL – I. liga muži: Blatná – Nové Strašecí (14), Pedagog ČB – Ještěři Ústí n. Labem (15), Suchdol – Vlčí smečka Ústí nad Lab. (15).

ATLETIKA – Běh okolo Muničáku v Municích (13 na návsi 8,2 km, 10 děti 100 m až 1,5 km), 7. ročník Ledenického trailového běhu (11 areál Sokola 5 km, 10:45 junioři 2,4 km, 9:45 děti 50 až 800 m).

STOLNÍ TENIS – Krajský bodovací turnaj mladšího žactva ve Vyšším Brodu (9 ZŠ).