Pátek

Basketbal

ŽBL: Strakonice – Slovanka (18).

Hokej

Extraliga junioři: Motor ČB – Liberec (17).

Regionální liga junioři: Tábor – Strakonice (19).

Liga dorostu: Motor ČB B – Tábor B (19 II. plocha).

Sobota

Hokej

Extraliga junioři: Motor ČB – Ml. Boleslav (13).

Extraliga dorostu: Tábor – Sparta (14.45), Motor ČB – Hradec Králové (16.45).

Krajská liga muži: Strakonice – Samson ČB (17), Milevsko – Veselí (17), Střelci J. Hradec – Božetice (18.15).

Liga dorostu: Strakonice – Č. Krumlov (13.30), DDM ČB – Střelci J. Hradec (15.30 II. plocha).

Basketbal

Kooperativa NBL muži: J. Hradec – Hradec Králové (18).

II. liga ženy: BK Strakonice B – Klatovy (16), SBK Strakonice – DBAK (18).

Extraliga kadeti: Lions J. Hradec – Tygři Praha (14.30).

Extraliga kadetky: Strakonice – USK Praha (14).

Nadregionální liga kadeti: Písek B – Kaplice (13).

Házená

I. liga muži: Strakonice – Vsetín (17).

II. liga muži: Loko ČB – Sezimovo Ústí (17), Strakonice B – Úvaly (19).

II. liga ženy: Loko ČB – Astra Praha (15).

II. liga starší dorostenci: Loko ČB – Šťáhlavy (13), Strakonice – Velké Meziřící (15).

Motorismus

Závod motocyklů do strmého vrchu v Chýnově (13, trénink 9.30).

Atletika

57. ročník Běhu vítězství v Ševětíně (11.30 tartanové hřiště muži a veteráni 5 km, 11 ženy, junioři a dorost 3 km, 9 děti od 30 do 1500 m).

Triatlon

18. ročník Vodáckého triatlonu ve Veselí (13 vlkovská pískovna 3 km běh, 10 km horské kolo, 2 km pádlování, 12 děti běh 200 m).

Jachting

Mistrovství ČR třídy RS 700 na Lipně (10 YC Lískovec Černá v Poš., dokončení neděle).

Mistrovství ČR třídy Finn na Lipně (10 Kovářov, dokončení neděle).

Neděle

Hokej

Extraliga: Motor ČB – Ml. Boleslav (17).

Krajská liga muži: Č. Krumlov – Radomyšl (17), Soběslav – Vimperk (17).

Regionální liga junioři: Střelci J. Hradec – Soběslav (18.45).

Liga dorostu: Č. Krumlov – Tábor B (10), Strakonice – DDM ČB (11), Střelci J. Hradec – Písek (16.15).

Házená

I. liga ženy: J. Hradec – Havlíčkův Brod (18).

II. liga ženy: Písek B – Strakonice (17).

Liga starší dorostenky: Písek – Kynžvart (13), J. Hradec – Zlín (16).

Liga mladší dorostenky: Písek – Strakonice (11), J. Hradec – Zlín (14).

II. liga mladší dorostenky: Písek B – Kynžvart (15).

Basketbal

II. liga ženy: BK Strakonice B – DBAK (10), SBK Strakonice – Klatovy (12).

Extraliga kadeti: Písek – Tygři Praha (10), Lions J. Hradec – USK Praha (10).

Nadregionální liga kadeti: Lions J. Hradec B – Strakonice (12).

Motorismus

Mezinárodní mistrovství republiky v motokrosu juniorů a žen v Pacově (12.30, trénink 7.40).

Hokejbal

I. liga muži: Pedagog ČB – Prachatice (15).