Tuhé boje přinesly zajímavé výsledky především v zápasech o přední příčky tabulky. První ztrátu v soutěži zaznamenala vedoucí Lennyho Křídla, jimž dva body za remízu sebrala Nová Včelnice. Plný zisk si naopak připsala dobře hrající Kasalova pila a na vedoucí příčku tak ztrácí už pouze jediný bod, čímž se boj o nejvyšší posty začíná dramatizovat.
Na opačném pólu tabulky si vyměnily po vzájemném duelu místa číměřský FC Nikdo a Quizard, který se po premiérové výhře v C.K. lize odpoutal z poslední příčky.
Futsalová liga pokračuje dalším kolem v neděli, což je změna oproti původnímu rozpisu.

LEN. KŘÍDLA – KAMENICE 5:2 (3:1)
Branky: Císař 2, Nácar 2, J. Beneš – T. Tesař. Bez karet.
Kameničtí Klofíci byli favoritovi rovnocenným soupeřem pouze v úvodu utkání. Lídr však brzy ovládl hru, k čemuž mu pomohl i gólman Lukáš Rešl, jenž za stavu 1:0 zlikvidoval pokutový kop.

N. VČELNICE – ROZTRHTRENKY 11:5 (4:3)
Branky: Nebeský 5, T. Pivko 3, D. Bednář 2, M. Blažek – M. Šenkýř 4, T. Vojta. Bez karet.
Novovčelničtí v silné sestavě i s poprvé hrajícím Tiborem Pivkem předvedli výborný futsal s krásnými góly a mnoha kombinačními akcemi, které většinou režíroval zkušený David Bednář. Skvělou souhru doplnil mladý střelec Nebeský, jenž se blýsknul pěti góly. Roztrhtrenkám na přijatelný výsledek nestačily ani čtyři trefy Marka Šenkýře.

KAMENICE – DAČICE 4:7 (3:4)
Branky: P. Zdeněk, Kos, Kubů, M. Dvořák – Peschel 3, Pokorný 2, M. Šťastný, Kelbler. Bez karet.
Zápas neměl vyloženého favorita, což potvrdil především první poločas. Cubas však nakonec vybojovali tři cenné body i zásluhou hattricku Peschela.

N. VČELNICE – LEN. KŘÍDLA 6:6 (3:3)
Branky: T. Mareš 4, Bednář, T. Pivko – J. Beneš 3, Kuchař 2, Čihák. ŽK: 1:0.
Bezpochyby nejhezčí i nejdramatičtější utkání tohoto kola přineslo výborný futsal. Vedoucí tým tabulky, který do té doby neztratil ani bod, předvedl rychlý nástup a brzy vedl 2:0 a 3:1. Včelničtí ale stačili do poločasu vyrovnat zásluhou hattricku Tomáše Mareše. Po změně stran získala skvěle hrající Nová Včelnice třemi góly v řadě nadějný náskok, ale hráči Křídel si sáhli na dno sil a dvě minuty před koncem Beneš dokázal vyrovnat. Dramatický závěr přinesl dvě tutovky Nové Bystřice, ale Kuchař ani Beneš je neproměnili. Nutno dodat, že remíza byla spravedlivá.

ROZTRHTRENKY – FC NIKDO 8:4 (3:2)
Branky: Z. Beneš 2, M. Feytl 2, J. Feytl 2, M. Šenkýř, Klípa – Záhorka 2,Vojta 2. ŽK: 1:0.
Bystřické Roztrhtrenky potvrdily větší zkušenost a nedaly borcům z Číměře šanci na úspěch. Ti se zároveň mohli přesvědčit, že bez náhradníků na lavičce a pouze se základní sestavou na hřišti se body dají uhrát skutečně jen velmi těžko.

SED. HOSPODA – DAČICE 3:2 (1:1)
Branky: L. Mihula, P. Mihula, Bobál – Jindra, Pokorný. ŽK: 1:0.
Sedelští v hodně silném složení toužili po vítězství, což se jim nakonec i přes nepříznivý vývoj povedlo realizovat zásluhou krásných gólů Lukáše a Petra Mihulových. Cubas se v tomto zápase také přesvědčili, že s pouze jedním mužem na lavičce je futsalový zápas hodné náročný.

FC NIKDO – QUIZARD JH 3:7 (1:4)
Branky: Záhorka, Pouzar, Nikodým – B. Hromádka 3, Kozár 3, D. Vaněk.
V souboji dvou týmů z chvostu tabulky si na lepší časy konečně vzpomněli hráči Quizardu. Bez jediného střídání jasně přehráli družinku číměřských náhradníků, kterou musel posílit i předseda okresní komise futsalu Nikodým. Ani jeho výstavní trefa ze druhé půle však na lepší výsledek nestačila a jindřichohradecký celek se tak konečně odpoutal z poslední příčky.

PŘÍBRAZ – KASALOVA PILA 1:5 (1:2)
Branky: M. Melzoch – P. Baláž 3, T. Šenkýř 2. ŽK: 1:0.
Borci z Kasalovy pily dlouho nemohli o osm míst níže postaveného soupeře z Příbraze přehrát. Podařilo se jim to až ve druhém dějství díky zásahům Patrika Baláže a Tomáše Šenkýře.

SED. HOSPODA – K. ŘEČICE 5:3 (2:2)
Branky: L. Mihula, Kodada Hron, Bobál – V. Roubík 2, F. Mach ml. ŽK: 1:0.
Souboj sousedů v tabulce sliboval zajímavý zápas, zvlášť, když si Řečice vedená kapitánem Michalem přivezla obávaného střelce Václava Roubíka. Sedlo si však dalo na sestavě svého týmu v tomto kole záležet a po vyrovnané první půli dokázalo skvělou hrou v dalším průběhu vybojovat tři body.

QUIZARD JH – VOLFÍŘOV 1:9 (0:4)
Branky: Uxa – F. Kříž 5, P. Tesař 2, Popjak 2. Bez karet.
Volfířovští potvrdili své ambice na umístění v horních patrech tabulky a především zásluhou pětigólového střelce Kříže uštědřili soupeři krutý debakl. Quizard opět odehrál duel bez střídání a proti favoritovi se nezmohl na jakýkoliv odpor.

K. ŘEČICE – PŘÍBRAZ 3:2 (1:2)
Branky: T. Mach, Michal, Bílek – M. Melzoch, D. Melzoch. Bez karet.
Ve vyrovnaném střetnutí byla po první půli spokojenější Příbraz, která vedla zásluhou pěkných tref bratrů Melzochů. Z vítězství se však nakonec radovali futsalisté Plzeňská pivnice, kteří se dokázali vypořádat i s absencí své brankářské opory Vlka, jehož dobře zastoupil útočník Idrizaj.

VOLFÍŘOV – KASALOVA PILA 3:4 (1:3)
Branky: F. Kříž 2, Tesař – M. Baláž, Landkamer, T. Šenkýř. ŽK: 2:0.
Poslední zápas programu sliboval velkou podívanou, což také jeho průběh potvrdil. Výtečný futsal s parádními akcemi rozhodla kvalitní defenziva pilařů, kteří si rozhodující náskok vytvořili už v prvním poločase. Volfířov si s obětavě hrajícím soupeřem nedokázal poradit a bez efektu skončila i jeho závěrečná power play. Kasalova pila se cenným vítězstvím přiblížila na jediný bod vedoucím Lennyho Křídlům.

Průběžné pořadí C.K. ligy po 8. kole: 1. Lennyho Křídla N. Bystřice 22, 2. Kasalova pila J. Hradec 21, 3. Pocemkamdeš N. Včelnice 19, 4. Volfířov a.s. 16, 5. Sedelská hospoda 15, 6. Plzeňská pivnice K. Řečice 13, 7. Cubas Dačice 10, 8. Roztrhtrenky N. Bystřice 8, 9. Klofíci Kamenice n. L. 7, 10. Rozmetadlo Příbraz 4, 11. Quizard J. Hradec 3, 12. FC Nikdo Číměř 1.