Přebor se koná v jednotný termín v sobotu 8. ledna na čtyřech kuželnách na Jindřichohradecku a všechny účastníky napříč kategoriemi čeká klání na 1x120 hodů sdružených.

Nejpočetnější obsazení má kategorie mužů, kam se přihlásilo celkem 37 kuželkářů. Ti se utkají v sobotu od 9 hodin v Českých Velenicích.

Do klání seniorů nad 60 let se přihlásilo dvacet závodníků, kteří budou ve stejný den a stejný čas usilovat o medaile na kuželně v Nové Bystřici.

Ženy čeká v sobotu od 9 hodin souboj v Dačicích, kde je od 11 hodin vystřídají seniorky nad 60 let. Dohromady je nahlášeno 15 kuželkářek.

Osm juniorů a pět juniorek si dalo zase dostaveníčko ve Slavonicích. Hochů má k souboji o cenné kovy od 9 hodin nastoupit osm, pět dívek pak začne soupeřit o dvě hodiny později.

Nejpočetnější zastoupení má tradičně dačický Centropen, který ve zmiňovaných kategoriích bude reprezentovat celkem 25 hráčů, třináct kuželkářů vyšle do bojů o medaile Nová Bystřice.

Nejlepší ze všech kategorií mají právo účasti na mistrovství Jihočeského kraje, které se na různých místech regionu pro všechny zmiňované kategorie uskuteční poslední lednovou sobotu.