Převedli dvěma stovkám nadšených diváků exhibici, kterou sice příznivci sportu dobře znají, ale stále je baví. „Díky, že jste před počítači, mobily a nekonečnými seriály v televizi dali přednost dvěma důchodcům,“ vzkazoval do hlediště třeboňské sportovní haly Jindřich Panský.
Jejich fyzická kondice je obdivuhodná. Léta se zastavit nedají, ale oni se o to úspěšně pokoušejí. Dokonce jsou na soupisce extraligového týmu KT Praha, kde především Jindřich Panský stále sbírá vítězství.

Exhibice má svůj přesně zavedený řád. Nejprve se představili členové domácího klubu.

Třeboň hraje divizi, práce s mládeží u zelených stolů se jí daří. Prvním vrcholem večera byl souboj Panského s Martinem Petráskem. Pak hráli Orlowski s Ondřejem Peškem. Byly to zajímavé zápasy. Oba vyhrály hvězdy.

Na československé legendy jen tak někdo nestačí. Orlowski je mistrem Evropy ve dvouhře z roku 1974 a vicemistrem světa právě s Jindřichem Panským ve čtyřhře z roku 1985.
Jindřich Panský má ve sbírce tři medaile ze smíšené čtyřhry s Hrachovou. Stříbro získali na ME 1984, stejný kov přivezli z turnaje MS o rok později. V roce 1986 dokonce byli v Evropě nejlepší ze všech.

A další průběh exhibice?
Oba borci si hráli jako kočky. Jako malé děti. Vraceli neuvěřitelné balonky, hráli s lecčíms, co měli právě po ruce. Panský při výměně vystřihl hvězdu, Orlowski si zase povykládal diváky…
Krásný zážitek.