Futsalová C.K. liga má před sebou poslední dvě kola základní části.

Na sobotní duely jistě nebudou v nejlepší vzpomínat hráči Sedelské hospody, kteří nejprve utrpěli debakl s vedoucími Lennyho Křídly a pak uhráli pouze remízu s Quizardem, čímž se připravili o druhou příčku v tabulce.

Jejich zaváhání totiž využil Volfířov, který zaznamenal dvě hladké výhry.
Rázný krok směrem k postupu do play off učinila plným bodovým ziskem Kasalova pila, přičemž hodně cenné bylo hlavně její vítězství nad čtvrtými dačickými Cuba´s.

Před závěrečnými dvěma koly základní části tak vlastně zůstává nezodpovězena pouze otázka, zda Příbraz udrží osmou příčku.

Lennyho Křídla – Sedelská hospoda 10:1 (5:1) – Souboj favoritů C.K. ligy přinesl až překvapivě jednostranný průběh. Sedelští se sice ujali vedení, ale to bylo z jejich strany vše, pak už úřadovala pouze Křídla.

Branky: Kuchař 4, Frühauf 2, Kamas, Kučera, Čihák – L. Mihula.

Počátky – Inter 2:3 (0:2) – První půle vyzněla lépe pro Inter, který dokázal vstřelit dva góly. Soupeř se však nevzdal a po obrátce, kdy se hrál futsal nahoru – dolů, srovnal krok i skóre. Vítěznou trefu zajistil společnému týmu Plavska a Lásenice kanonýr Jiří Heřmánek.

Branky: Valeš, Kopečný – Jiří Heřmánek 2, Jon.

Sedelská hospoda – Quizard 4:4 (2:0) – Sedelští futsalisté v utkání dvakrát vedli o dva góly, ale vítězství jim nakonec stejně nebylo souzeno. Remízu Quizardu zajistil dvě minuty před koncem B. Hromádka, v samém závěru pak ještě odmítl tři body pro Sedlo Hron.

Branky: Hron 2, L. Mihula, Kněžínek – B. Hromádka, M. hromádka, Vaněk, Čermák.

Inter – Lennyho Křídla 3:6 (2:3) – Lennyho Křídla neochvějně kráčí k obhajobě vítězství v základní části soutěže. V pohledném utkání měla sice více ze hry, ale na vítězství se nadřela víc, než si byla zřejmě ochotna připustit. Inter dlouho držel nad vodou především Jiří Heřmánek, jenž zaznamenal všechny góly svého celku.

Branky: Jiří Heřmánek 3 – Kuchař, Frühauf, Kamas 2.

Quizard – Roztrhtrenky 3:5 (1:1) – Utkání přineslo velký boj a kvalitní výkony obou gólmanů Kalkuse a Daniela. Quizard už vedl 3:1, ale náskok neudržel. Soupeř totiž ve druhé půli zpřesnil hru a výsledek nakonec otočil.

Branky: J. Moták 2, B. Hromádka – Bobál, Havel 2, M. Feytl.

Volfířov – Počátky 7:1 (4:0) – Volfířovský celek k jednoznačné výhře nasměrovaly dva slepené góly na počátku utkání. Favorit pak postupně navyšoval svůj brankový účet i zásluhou střelecky disponovaného Dvořáka a hostům dovolil korigovat až v závěru.

Branky: Dvořák 4, J. Novák, Cech, Popjak.

Příbraz – Wolf 2:3 (1:1) – Vyrovnané utkání bylo spíše bojem než přehlídkou povedených akcí. Zlomovým momentem byly dva góly F. Markese ve druhé půli, na než Příbraz dokázala odpovědět už jen snížením dvě minuty před koncem.

Branky: Maxa, Melzoch – F. Markes 2, V. Roubík.

Exkalibar – Volfířov 2:6 (2:3) – Duel mužstev z opačných pólů tabulky přinesl útočný a bojovný futsal. Exkalibar po většinu času se soupeřem držel překvapivě krok, nicméně zkušenější celek Volfířova nakonec zaslouženě zvítězil.

Branky: Mareš 2 – M. Ferdan, Dvořák 2, Popjak, J. Novák.

Kasalova pila – Cuba´s 2:1 (1:0) – Většina utkání se odehrála před brankou pilařů. Ti ovšem zodpovědně bránili, spoléhali na gólmana Studenovského a vyráželi k rychlým brejkům, z nichž dva dokázali přesně zakončit. Hráči Cuba´s se prosadili až v poslední minutě, a to bylo málo.

Branky: Hembera, Baláž – Šťastný.

Stings – Wolf 2:0 (2:0) – V úvodu se nehrál příliš záživný futsal. Ani jeden ze soupeřů si nevytvořil mnoho šancí a také úvodní gól padl spíše po náhodné akci. Po obrátce sice Kardašova Řečice získala převahu, ale pokaždé ztroskotala na výborně chytajícím L. Rešlovi, který svému týmu vychytal vítězství a sobě do individuálních statistik přidal ceněnou nulu.

Branky: T. Roštek, Láf.

Cuba´s – Exkalibar 7:0 (3:0) – Úvod utkání nenasvědčoval pozdější kanonádě do sítě Exkalibaru. Oba týmy si vytvořily řadu šancí, ale nedokázaly je přesně zakončit. Tým Cuba´s se ujal vedení až ve 13. minutě, ale do konce první půle dokázal přidat další dva góly, a tím i uklidňující náskok. Po změně stran už favorit na hřišti úřadoval a utkání nakonec dotáhl k vysokému vítězství.

Branky: Peschel 3, Šťastný 2, Pokorný, V. Dvořák.

Sting – Kasalova pila 2:6 (0:2) – Hráči Kasalovy pily těžili v bojovném střetnutí především z chyb soupeře a postupně navyšovali svůj střelecký účet.

Branky: M. Šenkýř, J. Drábik – Henze, Hembera, Slanina, Brož, Baláž, Landkamer.