Podruhé odvraceli mečbol. Podruhé měli nůž na krku. Volejbalisté Jihostroje nastoupili k šestému utkání semifinálové série extraligy.
Zápas v Brně začal Jihostroj náporem, pak ale lacinou chybou pustil domácí tým k vyrovnání. Ve druhém setu se hned v úvodu Jihostroji zranil nahrávač Habr a do zápasu naskočil Kristián Červinka. Také ve druhém dějství Brno soupeři odskočilo: 23:19 a drželo se ve vedení i v průběhu třetího setu. Jihočeské míchání se sestavou vedlo ke zlepšení, ale ne k vítězství. Brno postoupilo do finále zaslouženě.
Brno – Jihostroj ČB 3:0 (19, 21, 23), čas: 82 minut, rozhodčí Renčín, Krtička, diváků 1298 (vyprodáno). Jihostroj ČB: Habr, Maciel, Mach, Polák, Fila, Michálek – libero Kryštof. Trenér Jan Svoboda (Červinka, Tibitanzl, Kuliha, Kraffer). Konečný stav série 4:2.