Oblastní přebor nejmladší mini žáci U11
BK Lions J.Hradec mix – Sokol Písek Sršni 61:31 (18:10, 37:14, 52:27)
Body JH: Vybíral 17, Grill 11, Kolář 8, Doležel 7, Chmel 6, Potužák 4, Bromová 2, Nechanický 2, Novák 2, Buchta 2.
BK Sojky Pehlřimov hoši - BK Lions J.Hradec mix 55:64 (10:14, 19:33, 34:49)
Body JH: Vybíral 17, Grill 17, Potužák 9, Chmel 7, Buchta 4, Doležel 4, Kolář 4, Martínková 2
Oblastní přebor mladší mini žáci U12
Medvědi Tábor - BK Lions J.Hradec 49:43 (15:7, 31:17, 41:30)
Body JH: Grill 10, Ille 10, Havelka 10, Vybíral 8, Doležel 3, Janeka 2.
Medvědi Tábor - BK Lions J.Hradec 39:51 (4:16, 18:30, 28:41)
Body JH: Ille 12, Grill 11, Vybíral 10, Havelka 6, Janeka 4, Doležel 2, Vlnas 2, Kovanda 2, Valek 2.
Žákovská liga U 14
BK Lions J.Hradec – BŠ Tygři Praha B 65:60 (19:18, 32:35, 55:47)
Body JH: Misař 17, Šebek 16, Kabriel 10, Hezina 6, Langer 6, Likler 6, Hroníček 2, Srp 2.
Tabulka
1. Tigers Basketball České Budějovice 11 11 0 1222:417 22
2. BK Sojky Pelhřimov 10 8 2 874:525 18
3. Sokol Písek Sršni 11 7 4 916:653 18
4. BK Lions Jindřichův Hradec 10 4 6 630:806 14
5. Jižní Supi 10 3 7 677:729 13
6. BŠ Tygři Praha B 10 3 7 630:747 13
7. BK Kunratice DDM P10 10 0 10 251:1323 10
Žákovská liga U15
Poslední dva zápasy sehráli žáci BK Lions doma, v týdnu v krásném zápase porazili tým z Nymburka. Bohužel bylo již jasné, že se nedostanou mezi nejlepší čtyři týmy ve skupině, které postupují do jarní extraligy. Zpětně je jasné, že Jihočeši o postup přišli hned v prvních dvou domácích zápasech, kdy těsně prohráli s Pardubicemi a Litomyšlí.
BK Lions J.Hradec - BA Nymburk 79:69 (18:12, 39:28, 61:49)
Body JH: Oupoh 33, Brom 11, Straka 10, Minář 10, Grill 9, Drahný 4, Prokop 2.
BK Lions J.Hradec – Sokol Kbely 63:84 (18:26, 40:51, 53:62)
Body JH: Oupoh 26, Grill 9, Zvolánek 7, Řezníček 7, Minář 6, Brom 6, Prokop 2.
Konečná tabulka sk. B
1. Sokol Písek Sršni 14 12 2 1159:929 26
2. TJ Sokol Kbely 14 12 2 1109:907 26
3. BA Nymburk 14 10 4 1139:967 24
4. ADFORS Basket Litomyšl 14 8 6 1021:977 22
5. BK Lions Jindřichův Hradec 14 5 9 989:1174 19
6. BK Pardubice 14 4 10 903:985 18
7. BA Sparta 14 4 10 916:1063 18
8. USK Praha 14 1 13 869:1103 15
Liga kadetů
BK Lions J.Hradec - Sokol Vyšehrad 78:73 (13:11, 42:32, 59:48)
Body JH: Zadražil 27, Oupoh 18, Rizák 14, Láš 9, Minář 3, Chyška 3, Železo 2, Brom 2.
BK Lions J.Hradec – BSK Jižní Supi 81:77 (15:15, 37:37, 51:56)
Body JH: Zadražil 22, Láš 17, Minář 15, Oupoh 15, Chyška 8, Rizák 2, Šperl 2.
Tabulka
1. BVK Holice 10 9 1 835:569 19
2. Basket Poděbrady 10 8 2 809:647 18
3. BC Vysočina 10 6 4 750:620 16
4. BSK Modřany - Jižní Supi 10 6 4 760:752 16
5. BK Lions Jindřichův Hradec 10 5 5 742:778 15
6. Sokol Vyšehrad 10 2 8 670:761 12
7. Tesla Pardubice 9 2 7 580:813 11
8. BK Brandýs n. Labem 9 1 8 547:753 10
Nadregionální soutěž juniorů U19
TJ Klášterec nad Ohří - BK Lions J.Hradec 57:81 (11:18, 26:37, 43:58)
Body JH: Rangl 23, Ližan 22, Šperl 12, Peřina 9, Mank 8, Dejmek 7.
Tabulka
1. BK Sokolov 5 4 1 403:311 9
2. BK Klatovy 5 4 1 392:309 9
3. BSK České Budějovice 5 4 1 360:294 9
4. SKB Rokycany 5 3 2 394:379 8
5. BK Lions Jindřichův Hradec 6 2 4 446:498 8
6. SKB Strakonice 5 1 4 350:353 6
7. TJ Klášterec nad Ohří 5 0 5 244:445 5