Basketbalisté J. Hradce zdolali Prostějov.

Konečný rozdíl ve skóre se však pro domácí mužstvo tentokrát nerodil vůbec lehce. Mladý prostějovský celek hrál totiž s favoritem během první půle naprosto vyrovnanou partii a hráčům Lions pomohla až důrazná domluva o přestávce. Po ní na palubovku vtrhl zcela jiný tým, který zpřesnil obranu, přidal na agresivitě a trpělivě dohrával útočné akce. Domácí soupeře válcovali především v úseku od 25. do 34. minuty, který vyhráli 21:2, čímž definitivně zlomili jeho odpor a závěr střetnutí už si mohli společně s výborným publikem náležitě vychutnat.

Lions J. Hradec – BK Prostějov B 91:70 (23:22, 44:44, 66:55), nejvíce bodů: Tomanec 24, Koranda 14, Holanda 13, Prachař 12 – Bajar 12, Šír 9, Rusek 9. Trojky: 7:4. Fauly: 18:19. Trestné hody: 28/20:15/8. Diváci: 300.