V OP I. si další vítězství připsala první Nová Včelnice, která tak uhájila tříbodový náskok před pronásledovali z Kunžaku a Českých Velenic, kteří rovněž nezaváhali.

V OP II. se Lásenice po jasné výhře nad céčkem hradeckého Pince bodově na Jitku, ale tým od Vajgaru nehrál a má duely k dobru.

V nejnižší třídě si připsali vůbec první ztrátu v sezoně vedoucí jindřichohradečtí Old Boys, kteří remizovali s béčkem Dírné.

OP I. - 18. kolo

Pinec J. Hradec B – České Velenice 7:11

Body: Tůma 3, Lahodný 2, Kinšt 1, debl – Kopecký 4, Cepák 2, Kuruc 2, Hruška 1, debl 1, WO 1.

Lodhéřov B – Kunžak 2:16

Body: Hrubý 2 - Račák 4, Brabec 4, Holcman 3, Rokyta 3, debl 2.

Lomnice nad Lužnicí – Suchdol nad Lužnicí B 10:8

Body: Špale 3, Icha 3, Maleč 2, Petrásek 1, debl 1 – Šubrt ml. 3, Trsek 2, Matejová 2, debl 1.

Nová Včelnice – Dírná 12:6

Body: Němec 4, Šuhájková 4, L. Šuhájek 2, M. Šuhájek 1, debl 1 – Forejt 2, Adamec 2, Novobilský 1, debl 1.

Český Rudolec B – České Velenice B 11:7

Body: Lojka 4, Buček 3, Mareš ml. 3, Měrtl - Jabůrek 2, Schandl 2, Vondrys 1, debl 2.

Tabulka OP I.

1. Nová Včelnice 17 12 1 4 186:120 42

2. Kunžak 17 10 2 5 167:139 39

3. Č. Velenice A 17 9 4 4 165:141 39

4. Studená D 16 8 2 6 151:137 34

5. Č. Velenice B 16 6 5 5 152:136 33

6. Lodhéřov B 16 8 0 8 136:152 32

7. Č. Rudolec B 17 7 0 10 137:169 31

8. Suchdol B 16 6 1 9 137:151 29

9. Dírná A 16 5 2 9 132:156 28

10. Lomnice A 16 4 3 9 121:167 27

11. Pinec J. Hradec B 16 5 0 11 136:152 26

OP II. - 18. kolo

Dačice B – Třeboň C 6:12

Body: Štěpánek 2, Vitouš 2, Beseda 1, debl 1 - Samec 4, Brezovský 3, Ruso 3, Benda 1, debl 1.

Majdalena – Novosedly nad Nežárkou 9:9

Body: I. Kopřiva 4, Klestil 3, M. Kopřiva 1, debl 1 – Kotek 3, Maryška 2, Marek 2, Vlášek 1, debl 1.

Lásenice – Pinec J. Hradec C 13:5

Body: Sochna 4, Böhm 3, Kožera 3, Šebek 2, debl 1 – Lahodná 2, Kocmanová 1, Smrž 1, debl 1.

Nová Včelnice B – Chlum u Třeboně 13:5

Body: Němec 4, Šindelář 3, Gulikáš 2, Šruc 2, debl 2 – Vlček 2, Poluk 2, Dlouhý 1.

Tabulka OP II.

1. Jitka J. Hradec 14 9 2 3 147:105 34

2. Lásenice A 16 8 2 6 154:134 34

3. Chlum A 15 9 0 6 144:126 33

4. N. Včelnice B 14 9 0 5 145:107 32

5. Třeboň C 14 8 1 5 144:108 31

6. Majdalena 14 8 1 5 139:113 31

7. Novosedly A 15 7 2 6 145:125 31

8. Dačice B 15 5 1 9 121:149 26

9. K. Řečice C 14 5 1 8 109:143 25

10. Pinec J. Hradec C 15 0 0 15 66:204 15

OP III. - 18. kolo

Pinec J. Hradec D – Chlum u Třeboně B 6:12

Body: Mátl 2, Pavelek 1, Roubíček 1, Kubeš 1, debl 1 – Outlý 4, Jahoda 3, Pepich 2, Šimáček 2, debl 1.

Lodhéřov C – Chlum u Třeboně C 11:7

Body: Urbánek 3, Hrubý 3, Štěpán 2, Feik 1, debl 2 – Dlouhý 4, Lysina 2, Mikeš 1.

Hospříz – Novosedly nad Nežárkou B 5:13

Body: Říha 2, Sidor 1, Kocar 1, Novák 1 – Vlášek 4, Maryška 4, Maryšková 3, debl 2.

Lomnice nad Lužnicí B – Studená E 10:8

Body: Suchý 3, Černohorský 2, Němec 2, Havlíček 1, debl 2 – Podhrázský 4, Novák 3, Šimandl 1.

Old Boys J. Hradec – Dírná B 9:9

Body: Slanina 3, Vondrášek 2, Mazanec 2, debl 2 – Čoudek 3, Voneš 3, Horáček 2, Urban 1.

Tabulka OP III.

1. Old Boys J. Hradec 17 16 1 0 245:61 50

2. Lodhéřov C 17 11 2 4 191:115 41

3. Dírná B 16 11 2 3 190:98 40

4. Pinec J. Hradec D 16 11 1 4 174:114 39

5. Studená E 17 9 3 5 165:141 38

6. Chlum B 17 8 2 7 177:129 35

7. Lomnice B 16 7 2 7 152:136 32

8. Chlum C 16 4 2 10 101:187 26

9. Novosedly B 17 2 2 13 114:192 23

10. Hospříz 17 2 0 15 56:250 21

11. Lásenice B 16 1 1 14 73:215 19