Na Slavii házenkářky nestačily

Jindřichův Hradec - V házenkářské interlize žen podlehl Jindřichův Hradec ve své hale v 19. kole pražské Slavii 22:31.

12.2.2012

Brankářka jindřichohradeckých házenkářek Eva Bezpalcová.Foto: Zdeněk Píša

Přestože tyto dva soupeře dělí v tabulce jen dvě příčky, bodově jsou na tom slávistky o deset bodů lépe. A že je tato bilance zasloužená, ukázaly i v sobotním duelu na jihu Čech.

První poločas byl ještě poměrně vyrovnaný, ačkoliv v jeho závěru si už Pražanky začaly pomalu budovat mírný náskok, který si pak odnášely i do druhé půle. Tradičně nejlépe se střelecky dařilo reprezentantce Kláře Černé.

K té se ve druhé půli přidala ještě Jonášová, dobře mířila i Kutlvašrová. Ještě kolem 45. minuty však dělily oba soupeře jedna, dvě branky, když střelecký prapor hradeckého celku držely zejména Zbožínková s Eliášovou.

Závěr ale patřil Pražankám. Pasáž od 45. do 60. minuty vyhrály poměrem 10:4 a domů si tak odvážely další dva cenné body. (ger)

J. HRADEC - SLAVIA 22:31 (10:13), nejlepší střelkyně: Eliášová 6/2, Zbožínková 5, Krupicová 3/2, Kohoutová 3, Matoušová 3 - K. Černá 9, Jonášová 5/2, Knedlíková 4/1. Sedmimetrové hody: 5/4: 4/3, vyloučení: 4:6, rozhodčí: Kavulič, Skružný, diváků: 250.
12.2.2012 VSTUP DO DISKUSE

Fotbalisté Dynama v sobotním šlágru II. ligy porazili Opavu 2:1 a vystřídali ji v čele tabulky.
103

Dynamo ve šlágru kola zdolali Opavu a vedou tabulku

V bystřické knihovně je až do konce letošního roku k vidění výstava Pocity.
4

OBRAZEM: V Bystřici vystavují Pocity

Mladík se projel na cizím kole

Třeboň - Čtveřice mladých lidí vzbudila pozornost strážníků svou noční zábavou.

Volejbaloví veteráni bojovali u Vajgaru o republikové tituly

Jindřichův Hradec - V jindřichohradecké městské sportovní hale se uskutečnilo mistrovství republiky ve volejbalu nejstarší věkové kategorie nad 50 let. Představilo se celkem 16 týmů, z toho byl půltucet ženských družstev.

Právě jsme se narodili: Pětice nových miminek

Jindřichohradecko - Představujeme miminka narozená od 16. do 21. září.

Karatistka Karolína Šlechtová vyhrála Ninja Cup

České Budějovice - V tělocvičně českobudějovické ZŠ Emy Destinnové se konalo III. kolo ligy talentů v karate s názvem „Ninja Cup“.