Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nejúspěšnější sportovec roku 2010

Jindřichohradecko – Anketa Nejúspěšnější sportovec roku 2010 okresu Jindřichův Hradec, kterou pořádá okresní sdružení ČSTV ve spolupráci marketingovou agenturou ČOK–CZ a Jindřichohradeckým deníkem jako mediálním partnerem, vstoupila do závěrečné fáze. Jednotlivé oddíly už zaslaly návrhy nominací ve třech hlavních kategoriích – dospělí, mládež do 18 let a kolektivy, z nichž odborná komise vybere vítěze. Dnes zveřejňujeme kompletní seznam všech navrhovaných sportovců. Slavnostní vyhlášení ankety se uskuteční 24. února v Třeboni.

24.1.2011
SDÍLEJ:

Třeboňský boxer Patrik Jiráček zvítězil v minulém ročníku ankety Nejúspěšnější sportovec roku okresu Jindřichův Hradec v kategorii mládeže do 18 let a také za rok 2010 bude patřit k hlavním aspirantům na nejvyšší příčky.Foto: archiv Deníku

DOSPĚLÍ
Bubeníková Petra (Házená J. Hradec), házená: členka interligového týmu žen, odchovankyně klubu, hraje na pozici křídla.
Houdek Jiří (Jiskra Třeboň), fotbal: patří dlouhodobě mezi nejlepší hráče divizního mužstva, odchovanec třeboňské kopané.
Hron Radek (MO ČRS J. Hradec ), lov ryb udicí – plavaná: 4. místo – na žebříčku mužů v ČR za rok 2010, 5. místo – v jednotlivcích LRU – I. liga, 14. místo – na ME družstev v Portugalsku, 4. místo – I. liga LRU v soutěži družstev, 11. místo – MČR jednotlivců LRU
Jindrová Martina (Jiskra Třeboň), korfbal: členka reprezentačního družstva, 3. místo – mistrovství Evropy, 5. místo – Světové hry Tchaiwan, 1. místo – extraliga ČR (hostuje v KK Sokol ČB).
Kohoutová Zuzana (Házená J. Hradec), házená: členka interligového týmu žen, odchovankyně klubu, hraje na pozici spojky.
Kubík Zdeněk (Jiskra Třeboň), házená: patří dlouhodobě ke klíčovým hráčům extraligového mužstva, účast v semifinále Českého poháru.
Matoušková Iveta (Házená J. Hradec), házená: reprezentantka ČR, členka interligového týmu žen, odchovankyně klubu, kraje na pozici pivota.
Malínek Jiří (Centropen Dačice), kuželky: mistr republiky a Jihočeského kraje v kategorii seniorů nad 50let, člen prvoligového družstva.
Novák Martin (TC Vaněk J. Hradec), triatlon: 2., 4. a 7. místo v závodech MČR v triatlonu, účastník ME v Portugalsku v kategorii do 23 let a Evropského poháru v K. Varech, 1. místo ve třech závodech Jihočeského poháru v triatlonu a jednoho v duatlonu.
Schorný Luboš (Klub biatlonu Staré Město pod Landštejnem), letní biatlon: 4. místo – ME v závodě smíšených štafet, 1. místo – MČR v závodě s hromadným startem, vítěz Českého poháru a vítěz republikového žebříčku.
Schorná Pavla (Klub biatlonu Staré Město pod Landštejnem), letní biatlon: 1. místo – Světový pohár v letním biatlonu, 1. místo – dva závody Evropského poháru, 1. místo – MČR v rychlostním závodě, v závodě s hromadným startem a ve štafetovém závodě dvojic, v seriálu Českého poháru získala 8 zlatých medailí.
Šurda Pavol (TC Vaněk J. Hradec), triatlon: 3. místo – mistrovství Slovenska v triatlonu, 2. místo – mistrovství Jihočeského kraje duatlonu, 2. místo ve třech závodech Jihočeského poháru v triatlonu.
Tomanec Jan (Lions J. Hradec), basketbal: opora a nejúspěšnější střelec družstva mužů v I. lize, které usiluje o postup do Mattoni NBL.
Touš Ondřej (Lokomotiva Č. Velenice), kuželky: reprezentant ČR v kategorii juniorů, účastník MS, 2. místo – MČR juniorů.

MLÁDEŽ DO 18 LET
Bednářová Anna (Plavecký Klub J. Hradec), plavání:
1. místo – mezinárodní závody ve Francii (100m a 200m motýlek), 2. místo – letní MČR (100 m a 200 motýlek, zimní MČR 100 m a 200 motýlek, 400 volný způsob.
Benešová Jana (Slovan J. Hradec), orientační běh: členka reprezentačního družstva ČR, 2 místo – mezinárodní závody Czech 5 days 2010, 3. místo – MČR na krátké trati, 4. místo – MČR v nočním OB
Brchaň Martin (Jiskra Lázně Třeboň), házená: člen extraligového celku mužů a reprezentačního družstva juniorů ČR .
Burdová Štěpánka (TC Vaněk J. Hradec), triatlon: 2. místo – mistrovství Jihočeského kraje v aquatlonu, 3. místo – Jihočeský pohár v triatlonu.
Holec Mojmír (Centropen Dačice), kuželky: 1.místo – MČR v kategorii st. žáků, 2. místo – přebor Jihočeského kraje.
Horák Pavel (Bike Team Třeboň), cyklistika MTB: 1. místo – Galaxy série 2010 v kategorii ml. žáků (5 x 1. místo).
Hořejší Kamila (TC Vaněk J. Hradec), triatlon: 1. místo – mistrovství Jihočeského kraje v triatlonu.
Hrdličková Anna (Vaněk J. Hradec), triatlon: 1. místo - mistrovství Jihočeského kraje v aquatlonu, seriál Jihočeského poháru v triatlonu.
Jiráček Patrik (SK Boxing Třeboň), box: člen reprezentace ČR v kategorii juniorů, v programu olympijských nadějí pro Londýn 2012, stabilně startuje v seniorské I. lize boxu za SCB Plzeň, 1. místo – MČR v kategorii juniorů, Evropský turnaj mládeže v Třeboni, turnaj sportovních středisek mládeže.
Jelínková Kateřina (TJ N. Včelnice), atletika: 1. místo - mezinárodní závody Masters Game ve vrhu koulí, 2. místo – mezinárodní závody Masters Game v hodu oštěpem, 3. místo – MČR v hodu oštěpem starších žákyň, nominace do reprezentace ČR.
Kostka Jan (MO ČRS J. Hradec), lov ryb udicí – plavaná: 2. místo – MS družstev v Itálii, MČR jednotlivců a družstev juniorů.
Koktavý Milan (Bike Team Třeboň), cyklistika MTB: 1. místo – Galaxy série 2010 v kategorii ml. žáků (5 x 1. místo), cyklomaraton Tour 2010 Hluboká nad Vltavou.
Kulhánek Jiří (Won–Hyo Třeboň), taekwon–do ITF: 1. místo – MČR sportovní boj, Czech Open – sportovní boj, 2. místo – MČR speciální techniky, člen reprezentace.
Lašťovková Veronika (TJ N. Včelnice), atletika: na mezinárodních závodech Masters Game získala dvě medaile v běhu na 100 m překážek.
Lepešková Klára (Start Třeboň), atletika: 1. místo – mezistátní utkání v běhu na 100 m, 2. místo - mezistátní utkání ve skoku do dálky, 5. místo – MČR ve skoku do dálky.
Malá Kateřina (Sokol Dačice), judo: 1. místo - MČR dorostenek – váha do 70 kg, 2. místo - MČR juniorek – váha do 78 kg.
Marková Karolína (KB Staré Město pod Landštejnem), letní biatlon: 2. místo – v žebříčku v rámci ČR, 3 x 1. místo – MČR a Český pohár.
Mikulášek Ondřej (KB Staré Město pod Landštejnem), letní biatlon: 1. místo – MČR v rychlostním závodě v letním biatlonu, MČR v závodě s hromadným startem letním biatlonu, MČR ve štafetovém závodě trojic, MČR v rychlostním závodě v zimním biatlonu.
Minářová Kristýna (KB Staré Město pod Landštejnem), letní biatlon: 4. místo - v republikovém žebříčku v letním biatlonu, ve své kategorii získala na MČR 1 zlatou, 3 stříbrné a 3 bronzové medaile.
Navrátilová Kamila (VK Vajgar J. Hradec), veslování: členka reprezentačního družstva dorostenek, 1. místo – závody olympijských nadějí v Polsku na čtyřce dorostenek, - MČR klasická trať – na osmě dorostenek, 2. místo – MČR – sprint na osmě dorostenek, 3. místo – MČR – sprint – na párové čtyřce dorostenek.
Papáček Adam (TC Vaněk J. Hradec), triatlon: 2. místo – mistrovství Jihočeského kraje v aquatlonu, krajské závody v J. Hradci a na Zvůli v aquatlonu a triatlonu
Pícha Pavel (BK Lions J. Hradec), basketbal: odchovanec hradeckého basketbalu, v současné době startuje za BC Vysočina v extralize juniorů, je členem družstva mužů BK Lions J. Hradec v I. lize.
Stáňa Matyáš (Plavecký klub J. Hradec), plavání: 1. místo –– MČR na 100, 200 a 400m volný způsob a na 100m motýlek, mezinárodní závody ve Welsu – 50m prsa, volný způsob, motýlek a znak
Šimková Karolína (Plavecký klub J. Hradec), plavání: 1. místo – MČR na 100 a 200m prsa a na 100m v polohovém závodě, mezinárodní závody ve Francii – 50, 100 a 200m prsa, 50m znak, volný způsob a motýlek.
Šon Chung Hoang The (Okinawan Slovan J. Hradec), karate: 3. místo – MČR v kategorii kata junioři.
Tajmlová Nikola (VK Vajgar J. Hradec), veslování: členka reprezentačního družstva juniorů ČR, 1. místo - mezinárodní regata v Brně na čtyřce a dvojce juniorek, MČR klasická trať – na čtyřce juniorek
Tischlerová Lucie (TC Vaněk J. Hradec), triatlon: 1. místo – mistrovství Jihočeského kraje v triatlonu a aquatlonu.
Vodičková Pavla (TJ N. Včelnice), atletika: 1. místo - mezinárodní závody Masters Game v běhu na 60 m a 300 m, 4. místo – MČR v běhu na 150 m.
Vonková Martina (Jiskra Třeboň), lední hokej: členka reprezentačního družstva žen v in line hokeji, které obsadilo 1. místo na MS.
Železo Bohumil (TC Vaněk J. Hradec), triatlon: 1. místo – mistrovství Jihočeského kraje v aquatlonu, Večerní běh Nová Včelnice.

KOLEKTIVY
TJ Házená J. Hradec, házená: tým žen si v roce 2010 uchoval elitní příslušnost v nejvyšší soutěži – interlize.
BK Lions J. Hradec, basketbal: tým mužů se v roce 2010 probojoval do play off I. ligy a v soutěžním ročníku 2010/11 je momentálně na druhém místě.
Jiskra Lázně Třeboň, házená: účastník nejvyšší soutěže mužů – extraligy, postup do do semifinále Českého poháru.
SK Boxing Třeboň, box: 3. místo – v celostátní soutěži juniorů (41 družstev), tři členové v reprezentaci mládeže.
HZS J. Hradec, požární sport: 1. místo – mistrovství Jihočeského kraje v požárním sportu (vítěz ve všech disciplínách.
Won–Hyo Třeboň, taekwon –do ITF: družstvo ve složení Jan Mraček, Juraj Hasík, Jan Klaška, Roman Havlíček a Pavel Štefl získalo: 1. místo na ME v Itálii ve speciálních technikách a ve sportovním boji, 2. místo na ME v Itálii v technických sestavách, 3. místo na ME v Itálii v silovém přerážení, 1. místo na MČR ve speciálních technikách, ve sportovním boji a ve speciálních technikách
MO ČRS J. Hradec Sensas, lov ryb udicí – plavaná: družstvo ve složení Pavel Prášek, Radek Hron, Radek Diviš a Vojtěch Slezáček obsadilo 10. místo na MČR a 4. místo v I. lize lovu ryb udicí – plavaná.
HC Velká Radouň, lední hokej: účastník krajského přeboru v ledním hokeji.
TC Vaněk J. Hradec, triatlon: družstvo mužů ve složení Martina Novák a Pavol Šurda vybojovalo 4. místo na MČR.
KLH Vajgar J. Hradec, lední hokej: dlouholetý účastník II. ligy, v právě probíhající sezoně se mužstvo pohybuje na na špici soutěže.
Jiskra Třeboň, fotbal: dlouhodobý účastník divize mužů sk. A, v sezoně 2009/10 – 4. místo.
HBC Olymp J. Hradec, hokejbal: družstvo mužů patří k nejlepším v I. České národní lize
Lokomotiva Č. Velenice, kuželky: účastník II. ligy mužů.
Centropen Dačice, kuželky: účastník nejvyšší kuželkářské soutěže mužů, v sezoně 2009/10 – 8.místo, 4. místo – Pohár České kuželkářské asociace.
Centropen Dačice, kuželky: účastník II. ligy žen.
SK Suchdol nad Lužnicí, hokejbal: účastník I. České národní ligy mužů.
FK J. Hradec 1910, fotbal: účastník krajského přeboru mužů.
Slovan J. Hradec, florbal: účastník III. ligy mužů, v sezoně 2009/10 – 7. místo.
Centropen Dačice, florbal: účastník III. ligy mužů, v sezoně 2009/10 – 2. místo.
Centropen Dačice, fotbal: družstvo starších žáků figuruje na 1. místě v I. A třídě sk. C.⋌

Autor: Zdeněk Prager

24.1.2011
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Děti ze 4. základní školy besedovaly s policejní mluvčí Hanou Millerovou o nebezpečí požívání alkoholu a drog.
4

Děti ze "čtyřky" si zkusily opilecké brýle

Ilustrační foto.

Již nejsou mezi námi

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

OBRAZEM: Bystřičtí se utkali v "Člověče"

Nová Bystřice - Odpoledne plné zábavy zažily děti v Nové Bystřici.

Odemčené dveře stály seniorku 40 tisíc korun

Třeboň - V Třeboni se kradlo. Za vše mohou zapomenuté odemčené dveře.

Kdo se v uplynulém týdnu narodil v jindřichohradecké porodnici?

Jindřichohradecko - V jindřichohradecké porodnici se v uplynulém týdnu narodili:

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení